Футбол зі зливою: "Шахтар" мінімально обіграв "Колос"

Футбол зі зливою: "Шахтар" мінімально обіграв "Колос" УНІАН

У матчі 26 туру Української прем'єр-ліги з футболу донецький "Шахтар" з мінімальним рахунком обіграв "Колос" (Ковалівка). Тепер "гірники" у кроці від чемпіонства.

Футболісти "Колоса", пам'ятаючи про досвід попередніх зустрічей з чемпіоном, де вони пропустили 10 м'ячів, вирішили максимально сконцентруватися на обороні і в першому таймі в цьому досягли успіху.

Підопічним Луїша Каштру було непросто долати компактний і організований захист господарів, а тому і гострі моменти біля воріт виникали не так часто.

Втім, вже в дебюті другої половини атака "Шахтаря" стала успішною. Якщо удар Степаненко прийняла на себе поперечина, то вже в наступному моменті Марлос передачею відрізав захисників, а Мораес перекинув м'яч через воротаря - 0:1.

В середині тайму в районі "Олімпійського" розпочалася злива, і на важкому газоні темп уповільнився. У кінцівці наставники намагалися оживити матч замінами, однак на результат вони ніяк не вплинули.

13-й титул чемпіонів України "гірники" можуть оформити вже в наступному турі - 20 червня вони будуть приймати "Олександрію".

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start