Збірна України — шоста в останньому одиночному міксті сезону Кубка світу: результат

Збірна України — шоста в останньому одиночному міксті сезону Кубка світу: результат

Збірна України — шоста в останньому одиночному міксті сезону Кубка світу: результат
Dmytro Yevenko / biathlon.com.ua

Команду в Чехії представляли Анастасія Меркушина та Богдан Цимбал.

У чеському Нове-Место завершився сьомий етап Кубка світу з біатлону. Програму змагань закривала одиночна змішана естафета за участю збірної України.

У першій естафеті змагального дня "синьо-жовті" були близькими до медалі. Проте за підсумками заключної стрільби опустилися на шосте підсумкове місце.

Читайте також: Україна на останній стрільбі втратила шанс на медаль змішаної естафети на Кубку світу і фінішувала шостою: результат

В одиночному синглміксті збірну представляли Богдан Цимбал та Анастасія Меркушина. Біатлоністка вже втретє цього сезону бігла у цій дисципліні на топрівні: після 7-го місця (з Артемом Тищенком) на етапі в Поклюці та 15-го — на чемпіонаті світу (з Дмитром Підручним).

Як минула гонка

Вже перший вогневий рубіж приніс три помилки від Меркушиної, які вона виправила за рахунок запасних патронів. На дистанцію Анастасія повернулася поза межами топ-20, проте "чисто" відстрілялася на "стійці" й надолужила одразу вісім позицій до першої передачі естафети.

Другий етап у виконанні Цимбала повернув український тандем до проміжного топ-10. На стрільбі Богдан припустився лише однієї хиби та був четвертим за показником швидкострільності серед усіх суперників на трасі.

Перший "чистий" етап України в гонці провела Меркушина. З другим найкращим показником швидкості вона безпомилково закрила усі 10 мішеней та передавала естафету вже сьомою.

Попри один промах Цимбал зберіг сьому сходинку за підсумками своєї "лежки". Та вже на восьмому вогневому рубежі заробив коло штрафу, поступившись позицією біатлоністу Франції.

Фінішну лінію Цимбал перетнув шостим — на останньому колі він обійшов німця Романа Рєєса. Переможцям гонки — норвежцям Марте Олсбю Ройзеланд та Ветле-С'ястаду Крістіансену — "синьо-жовті" програли 52.6 секунди.

Кубок світу. Нове-Место (Чехія). Одиночна змішана естафета

  1. Норвегія (0+7) 36:40.5
  2. Швейцарія (0+10) +17.6
  3. Латвія (0+9) +29.5
  4. Франція (1+11) +45.1
  5. Австрія (1+10) +51.4
  6. Україна (1+8) +52.6
На початок