Весняні канікули у школах: коли розпочнуть у райцентрах на Полтавщині

Весняні канікули у школах: коли розпочнуть у райцентрах на Полтавщині

Оновлено
Весняні канікули у школах: коли розпочнуть у райцентрах на Полтавщині
Фото: pexels.com

У трьох райцентрах Полтавщини весняні канікули триматимуть тиждень. Повідомили Суспільному у місцевих управліннях освіти. Початок та завершення канікул самостійно визначають у громадах.

У Полтавській та Миргородській громадах весняні канікули триватимуть з 25 березня до 2 квітня. У Кременчуцькій громаді – з 20 до 26 березня. Про це повідомили Суспільному в управліннях освіти.

"Згідно з законодавством, протягом навчального року канікули можуть бути встановлені місцевими органами освіти в будь-який термін. Головне, щоб їх загальна тривалість не перевищувала 30 днів. Територіальна громада може сама встановити певну дату канікул»,– повідомляв раніше Суспільному Євген Кончаковський.

Кожен заклад загальної середньої освіти самостійно визначає дату початку й завершення канікул розповів Євген Кончаковський. Кількість днів, які відведені на канікули, не повинна перевищувати 30.

На Полтавщині у 44 громадах навчальні заклади планують піти на канікули з 27 березня до 2 квітня. У трьох громадах – з 3 квітня до 9 квітня. У п'яти – з 20 березня по 26 березня. У семи – з 25 березня по 2 квітня і в одній громаді – з 10 квітня по 16 квітня.

Суспільне намагається дізнатися, коли весняні канікули розпочнуться у школах Лубенської громади.

На початок