Відновила рух маршрутка Ківерці – Рожище – Луцьк, яка не їздила п'ять місяців

Відновила рух маршрутка Ківерці – Рожище – Луцьк, яка не їздила п'ять місяців

З початку березня відновила рух маршрутка Ківерці – Рожище – Луцьк. Це маршрут, який сполучає два міста між собою Ківерці та Рожище, – розповів Суспільному директор обласного департаменту інфраструктури Назар Романюк.

Договір з попереднім перевізником, який обслуговував цей маршрут був розірваний у жовтні 2022 року.

"Перевізник написав добровільну заяву у зв’язку нерентабельністю маршруту", – каже Назар Романюк. Додає: відновили маршрут, щоб покращити доїзд людей у напрямку Ківерці – Рожище.

Протягом дня на маршруті курсує один автобус. Перший рейс він здійснює о 6:30 з Ківерців, останній о 19:15 з Луцька. Перевізник – Ігор Остимчук.

Як зазначив директор обласного департаменту інфраструктури, вартість проїзду у Волинській військовій адміністрації не регулюють з 2015 року відповідно до постанови Кабінету міністрів України.

Що відомо

  • За 2022 рік у відділі транспорту Луцька опрацювали 998 звернень та скарг, щодо роботи громадського транспорту обласного центру. Найчастіше лучани скаржилися на порушення розкладу руху, недотримання ПДР, водіїв, які ігнорували зупинки, та на культуру обслуговування в маршрутках та тролейбусах.
  • У лютому 2023-го року Волині впродовж тижня працівники Укртрансбезпеки та поліцейські зафіксували шість порушень водіїв приміських та міжміських маршрутів, які не дотримуються норм транспортного законодавства та рішень Луцької міської ради.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок