За забруднення повітря підприємство Київщини заплатить майже 3,5 млн грн

За забруднення повітря підприємство Київщини заплатить майже 3,5 млн грн

За забруднення повітря підприємство Київщини заплатить майже 3,5 млн грн
Фото: Уніан

Київська обласна прокуратура у суді домоглася стягнення з підприємства штрафу за порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Слідство встановило, що на території Білої Церкви підприємство, не маючи відповідного дозволу, викидало забруднюючі речовини в повітря. Таким чином юридична особа, порушуючи природоохоронне законодавство, завдала державі збитки на майже 3,5 млн грн.

"Господарський суд Київської області підтримав принципову позицію прокурорів та задовольнив позов щодо стягнення з підприємства вказаної шкоди",— йдеться у повідомленні.

Щовідомо про інші позови Київської обласної прокуратури до суду

Бучанська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно незаконного привласнення майже півмільйона гривень бюджетних коштів Коцюбинської селищної ради.

Прокурори Бориспільської прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо директора товариства з обмеженою відповідальністю. Його підозрюють у привласненні понад 4 мільйонів гривень бюджетних коштів під час ремонту пологового будинку.

Старшому інспектору відділу технічного нагляду одного з департаментів Київської обласної державної адміністрації повідомили про підозру за розтрату 1,5 мільйона гривень з бюджетних коштів, які були виділені на ремонт школи на Київщині.

Читайте також

Завдали понад 1 млн грн збитків під час облаштування укриттів у Києві. Підозрюють трьох посадовців

У Києві зупинили незаконне будівництво на ділянці вартістю понад 200 млн грн

На початок