Весняні канікули: розповіли, у яких школах на Черкащині їх не буде

Весняні канікули: розповіли, у яких школах на Черкащині їх не буде

Весняні канікули у більшості шкіл Черкащини у 2023 році почнуться наприкінці березня. Ще у частині закладів їх запланували на квітень, утім, у понад трьох десятках шкіл їх не буде взагалі, розповів Суспільному начальник управління освіти і науки Черкаської ОВА Валерій Данилевський.

За словами посадовця, у 32 закладах Городищенської, Звенигородської, Михайлівської громад та у двох школах Черкас діти навчаються за семестровою системою, тому весняних канікул там не буде.

"Із 20 березня почнуться канікули у чотирьох закладах Бабанської та Білозірської громад", — зазначив він.

У 229 школах канікули будуть із 27 березня по 2 квітня. Це Балаклеївська, Будищенська, Бужанська, Буцька, Вознесенська, Дмитрушківська, Драбівська, Єрківська, Кам’янська, Катеринопільська, Ладижинська, Леськівська, Лип’янська, Ліплявська, Маньківська, Медведівська, Мокрокалигірська, Монастирищенська, Піщанська, Ротмістрівська, Руськополянська, Сагунівська, Селищенська, Стеблівська, Степанківська, Степанецька, Тернівська, Уманська, Христинівська, Червонослобідська, Чигиринська, Чорнобаївська, Шевченківська, Шполянська, Шрамківська громади, а також шість закладів Паланської громади та чотири школи Черкас.

Ще у 189 закладах канікули запланували у квітні — із 3-го по 9-те (Баштечківська, Березняквська, Бобрицька, Ватутінська, Великохутірська, Виноградська, Вільшанська, Водяницька, Гельмязівська, Жашківська, Золотоніська, Зорівська, Іваньківська, Іркліївська, Канівська, Корсунь-Шевченківська, Лисянська, Матусівська, Мошнівська, Набутівська, Новодмитрівська, Тальнівська, шість закладів Паланської громади, Сміла, 35 закладів Черкас та заклади обласного підпорядкування).

"У чотирьох закладах Мліївської та частково Мошнівської громад канікули триватимуть з 10 до 16 квітня", — додав Валерій Данилевський.

У Тальнівській громаді (18 закладів) канікули будуть із 3 по 16 квітня.

Що відомо

У школах Черкас у 2023 році весняні канікули триватимуть із 3 по 9 квітня. Департамент освіти та гуманітарної політики рекомендував почати весняні канікули на тиждень пізніше, а керівництво загальноосвітніх навчальних закладів міста підтримало цю пропозицію.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок