Невиданий диплом загиблого студента із Черкас нагадає світові про війну в Україні

Невиданий диплом загиблого студента із Черкас нагадає світові про війну в Україні

Невиданий диплом загиблого студента із Черкас нагадає світові про війну в Україні
unissueddiplomas.org

Черкаська студентка Марія Боковня з іншими українськими студентами та Союзом Українського Студентства Канади організувала проєкт "Невидані дипломи". Так вшанували пам'ять українських студентів, які ніколи не закінчать навчання, бо їхні життя забрала російська навала, розповів перший проректор ЧНУ імені Богдана Хмельницького Василь Мойсієнко.

Виставка розкриває історії 36 українських студентів, які загинули на війні.  Проєкт розпочався 24 лютого в понад як 45 університетах світу. 

"Студентка філософського відділення Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Марія Боковня разом з іншими українськими студентами, які наразі перебувають закордоном, спільно з SUSK (Союзом Українського Студентства Канади), долучилась до організації проєкту "Невидані дипломи". Виставка була створена, щоб нагадати світові про війну, що триває, та ціну, яку щодня платять українці у своїй боротьбі за свободу. Виставка "Невидані дипломи" розкриває історії 36 українських студентів, серед яких є і студент Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького — Олександр Коцуконь", – повідомив Василь Мойсієнко.

Невидані дипломи: диплом загиблого студента із Черкас
Невиданий диплом загиблого студента із Черкас нагадає світові про війну. unissueddiplomas.org

Виставку створили, щоб нагадати світові про війну, що триває, та ціну, яку щодня платять українці у своїй боротьбі за свободу. Триватиме захід до 11 березня.

Що відомо

  • У 2018 році, коли Арс був студентом-журналістом в ЧНУ, йому прийшла повістка. Саша пішов служити до Національної Гвардії України, але завжди мріяв стати Азовцем. У 2020 його мрія здійснилася – перевівся через КМБ, де показав себе найкращим. Смертельне кульове поранення – найдостойніша смерть для чоловіка, але такі, як Арс мали б творити Україну після війни. Тому помста за нього, як і за кожного Азовця буде стократною.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок