На Одещині затримали чоловіка, який намагався збути наркотики серед військових — ДПСУ

На Одещині затримали чоловіка, який намагався збути наркотики серед військових — ДПСУ

На Одещині затримали чоловіка, який намагався збути наркотики серед військових — ДПСУ
Підозрюваний в розповсюдженні наркотиків. Фото: поліція в Одеській області

На Одещині правоохоронці затримали 27-річного чоловіка, якого підозрюють у розповсюдженні наркотики в області. Своїх клієнтів він намагався знайти, зокрема, серед військових. Про це 2 березня повідомили Одеському прикордонному загоні.

За даними поліції, підозрюваний реалізовував канабіс та амфетамін. На початку лютого чоловік передав місцевому жителю наркотики, які дослідили експерти. Згодом на автозаправці в Суворовському районі у нього вилучили пакети із амфетаміном.

Чоловіка затримали та повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або особою, яка раніше вчинила одне із кримінальних правопорушень, передбачених статтями 308-310, 312, 314, 315, 317 цього Кодексу, або із залученням неповнолітнього, а також збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у місцях, що призначені для проведення навчальних, спортивних і культурних заходів, та в інших місцях масового перебування громадян, або збут чи передача цих речовин у місця позбавлення волі, або якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах чи особливо небезпечні наркотичні засоби або психотропні речовини. Йому загрожує позбавлення волі від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Читайте також

  • Зупинив звук пострілів: на Одещині на кордоні затримали групу чоловіків
  • В Одесі затримали жінку, яка очікувала захоплення Путіним міста
  • Одного з лідерів проросійського руху в Одесі засудили до 14,5 років за ґратами — СБУ

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок