Біатлон: Кубок IBU
Одна українка - у топ-15 жіночого спринту на останньому етапі Кубку IBU у Кенморі: результат гонки

. Biathlon.com.ua / Pavlo Zarovetskiy

Результат гонки.

У канадському Кенморі розпочався заключний етап Кубка IBU з біатлону. У перший день мали відбутися дві спринтерської гонки.

Саме у Кенморі першу медаль сезону у жіночих гонках Кубка IBU здобула Христина Дмитренко. 23-річна біатлоністка у спринті на попередньому канадському етапі стала бронзовою призеркою, вигравши першу медаль на дорослому рівні.

Потрапила Христина Дмитренко у стартлист і на другий спринт у Кенморі. Разом з нею бігти гонку мали бігти Надія Бєлкіна та Валерія Дмитренко, однак остання на старт не вийшла.

Претендувати на нагороди з українок у спринтерській гонці могла лише Дмитренко. Надія Бєлкіна на обох вогневих рубежах заробила по два кола штрафу та на фініші програла проміжній лідерці - норвежці Еміль Калкенберг 2:45 хвилин.

Суспільне Спорт - ексклюзивний транслятор Кубка IBU в Україні. Дивіться наживо усі гонки тут.

А ось Христина Дмитренко претендувала на високий результат у спринті. Перший вогневий рубіж українка пройшла чисто, вийшовши на проміжному восьмому місці. Від топ-3 біатлоністку відділяли менш, ніж десять секунд.

Проте закрити всі мішені у гонці Дмитренко не змогла. На "стійці" українка припустилася хиби під час останнього пострілу, вийшовши з вогневого рубежу дев'ятою.

У підсумку Дмитренко не втрималася у топ-10, посівши 12-е місце - другий найкращий результат у кар'єрі. Переможницею гонки стала норвежка Калкенберг, яка випередила француженку Паулу Боте та співвітчизницю Марте Йоганесен. Ще одна українка, Надія Бєлкіна, замкнула топ-30.

Кубок IBU, Кенмор: жіночий спринт