Майже всі нардепи отримали 100% надбавку за "інтенсивність праці" у січні

Майже всі нардепи отримали 100% надбавку за "інтенсивність праці" у січні

ЗМІ
Український парламент
Верховна Рада України. Фото: Детектор Медіа

396 з 415 народних депутатів Верховної Ради отримали 100% надбавку до свого посадового окладу за січень 2023 року за "інтенсивність праці".

Про це пише "Українська Правда" з посиланням на відповідь апарту Верховної Ради.

Зазначається, що середня виплата на одного депутата за січень 2023 року склала 48,8 тисячі гривень. Ця сума включає в себе власне зарплатню, 100% надбавку до окладу та варіативні виплати – за почесне звання, за вчений ступінь, кошти за відпустку, лікарняний або службове відрядження.

Найбільші виплати отримали спікер парламенту Руслан Стефанчук – 78,9 тисячі гривень та голова комітету ВРУ у закордонних справах Олександр Мережко – 69,1 тисячі гривень.

Найменші виплати отримали депутат з групи "Довіра" Валерій Лунченко – 4,9 тисячі гривень і виключений з фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський – 5 тисяч гривень.

Водночас із тих 19 депутатів, які не отримали надбавку за інтенсивність роботи, 17 взагалі не отримали жодних виплат за січень. Переважно це позбавлені мандатів нардепи від забороненої партії ОПЗЖ.

Натомість позбавлений мандата від ОПЗЖ Андрій Аксьонов і Сергій Шахов з групи "Довіра" не отримали зарплату, але отримали компенсацію за невикористану відпустку й відшкодування за відрядження відповідно.

Сумарно на всі виплати депутатам у січні 2023 року пішло 19,4 мільйона гривень – це майже удвічі більше ніж за аналогічний місяць минулого року. Тоді на виплати депутатам з бюджету витратили 10,3 мільйона гривень.

Читайте також

Як нардеп з Чернігівщини Павло Халімон потрапив до "Слуги народу", справа про "продаж округів" та вимагання хабарів

У Раді зібрали понад 150 підписів за позбавлення мандатів проросійських нардепів

Бойка та інших депутатів під санкціями позбавлять звання Героя України — уряд

На початок