Інтерактивні тренування: на Черкащині діє лазерний тир для військових

Інтерактивні тренування: на Черкащині діє лазерний тир для військових

Інтерактивні тренування: на Черкащині діє лазерний тир для військових
Суспільне Черкаси

Стріляють із ручного гранатомета, автомата та навчаються керувати безпілотним літальним апаратом. В Умані запрацював інтерактивний лазерний тир. Зі слів інструктора Юрія Тованича, військові безоплатно тренуються прицілюватись, відпрацьовують стійку та опановують тактичну стрільбу.

"Раніше стріляв із мисливської рушниці, а так щоб з РПГ, то зараз перший раз. Я вважаю, що треба походити трішки на тренування, оскільки воно дійсно цього варте", — прокоментував черкащанин Павло.

Зі слів військовослужбовця Сергія, такі відпрацювання в комплексі з навчаннями на полігонах — чудова підготовка для молодих бійців:

"Для недосвідчених людей, які ніколи не тримали в руках зброю, — це непоганий тренажер для того, щоб мати хоч якесь уявлення про зброю, автомат та РПГ".

тир умань
Суспільне Черкаси

"Для того, щоб нормально підготовити стрільця, треба порядку трьох тисяч набоїв. Однак у нас ні в одному навчальному центрі не дають такої кількості набоїв, а тут є можливість зімітувати стрільбу. Це не відтворює повною мірою бойові стрільби, але тут можна вивчити положення зброї, правильну стійку, випередження. А вже на полігоні треба реалізувати те, що навчене", — пояснив інструктор тиру Юрій Тованич.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок