Німеччина відправить в Україну дві системи ППО Skynex

Німеччина відправить в Україну дві системи ППО Skynex

Німеччина відправить в Україну дві системи ППО Skynex
. Гармата GDF005, що може бути інтегрована у систему ППО Skynex. фото: wikipedia

Німеччина протягом року передасть Україні дві системи протиповітряної оборони малого радіуса дії Skynex.

Про це повідомляє видання The Wall Streat Journal із посиланням на генерального директора німецького концерну Rheinmetall AG Арміна Паппергера.

За його словами, концерн отримав відповідне замовлення від німецького уряду на суму близько 200 мільйонів євро, що дорівнює 212 мільйонам доларів.

26 лютого Німеччина розширила перелік військової допомоги для України, додавши до нього броньовані ремонтно-евакуаційні машини, мостові системи, набої, генератори.

Наприкінці січня повідомлялося, що Німеччина іще розширила перелік військової допомоги, яку держава надає для України. Серед анонсованої до передачі техніки — танки Leopard 2 та ремонтно-евакуаційні машини Bergepanzer 3.

Раніше, 20 січня, стало відомо, що Німеччина виділить понад 1 мільярд євро на весняний пакет на підтримку України. Про це заявив під час пресконференції на зустрічі Консультативної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" міністр оборони ФРН Борис Пісторіус.

Що відомо про ППО Skynex

Skynex — зенітний артилерійський комплекс виробництва компанії Rheinmetall.

Skynex належить до систем протиповітряної оборони малого радіуса дії на кшталт німецьких зенітних самохідних установок Gepard.

Основним її озброєнням є 35-мм автоматична гармата Oerlikon Mk3, яка має ефективну дальність стрільби 4000 метрів та скорострільність 1000 пострілів за хвилину. Гарматний модуль оснащений радаром стеження X-діапазону, який забезпечує функцію автономного пошуку цілі.

Система також продемонструвала свою здатність уражати невеликий рій із малих повітряних дронів.

Читайте також

У Rheinmetall назвали терміни початку постачання в Україну боєприпасів для Gepard

Посол Німеччини прогнозує, що у квітні в Україні буде "серйозна" кількість танків

На початок