Ремонт шкільних укриттів зі збитками у 500 тис. грн: столичним чиновникам повідомили про підозру

Ремонт шкільних укриттів зі збитками у 500 тис. грн: столичним чиновникам повідомили про підозру

Ремонт шкільних укриттів зі збитками у 500 тис. грн: столичним чиновникам повідомили про підозру
Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Поліція Києва викрила фінансові зловживання на пів мільйона гривень під час ремонту укриттів у школах столиці. Підозрюють начальника управління Голосіївської райдержадміністрації, підрядника та інженера технагляду.

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції.

За матеріалами слідства, у серпні 2022 року начальник управління будівництва Голосіївської РДА забезпечив підконтрольній фірмі перемогу в тендері на ремонт укриттів у двох школах Києва. В акти виконаних робіт внесли завищені дані про обсяг робіт та їхню вартість. Чиновник РДА та інспектор технагляду затвердили ці документи. Через такі дії столичний бюджет втратив понад 500 тис. гривень.

Укриття у школах Голосіївського району столиці, де був проведений капремонт
Укриття у школах Голосіївського району столиці, де був проведений капремонт. Фото: Київська міська прокуратура/Telegram

Перевіряється причетність вказаних посадовців і підприємця до можливих розкрадань коштів під час оснащення укриттів у 15 навчальних закладах Києва.

На підставі отриманих доказів керівникові управління Голосіївської РДА, директору підрядної організації та інженеру з технагляду повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 191Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем та ч. 2 ст. 366Службове підроблення КК України. Фігурантам загрожує до восьми років ув’язнення і штраф.

Що відомо про викриття службових зловживань на Київщині

Прокуратура повідомила про підозру начальниці Управління освіти Голосіївської РДА, яку підозрюють у привласненні бюджетних коштів на закупівлі генераторів для шкіл.

Ексдиректору та посадовцю комунального підприємства Василькова повідомили про підозру за фактом розтрати 800 тис. грн бюджетних коштів.

Чиновнику Київської обласної державної адміністрації повідомили про підозру за розтрату 1,5 мільйона гривень під час ремонту школи на Київщині.

Голові сільради у Макарівському районі Київської області повідомлено про підозру у розтраті більше 400 тисяч гривень під час ремонту дороги.

Читайте також

Відправили поштою старовинні монети. На Київщині викрили подружжя

На початок