28 лютого у Чернігові ввімкнуть вуличне освітлення

28 лютого у Чернігові ввімкнуть вуличне освітлення

28 лютого у Чернігові ввімкнуть вуличне освітлення
ФОТО: Високий вал

У Чернігові ліхтарі вуличного освітлення ввімкнуть 28 лютого. Інформацію Суспільному в коментарі підтвердив в.о. міського голови Олександр Ломако.

З його слів, світло на вулицях горітиме з заходу сонця й до 23:00. Зранку його вмикатимуть о 05:00. Такий режим роботи триватиме до 20 березня. З 20 березня до 1 вересня ліхтарі зранку не вмикатимуть.

Також вмикатиметься освітлення і на чернігівських храмах, де його встановлено.

За словами Олександра Ломаки, з метою економії електроенергії в парках працюватиме 50% ліхтарів. А з метою безпеки один з мікрорайонів міста освітлюватися не буде. Відповідне рішення прийнято з урахуванням позиції АТ “Чернігівобленерго” та Ради оборони області, каже Ломако. Який це саме мікрорайон — не назвав, але сказав, що там переважно приватний сектор.

Ці рішення прийняли після наради з заступником з питань ЖКГ та енергетики Віктором Геращенком та директором КП “Міськсвітло” Дмитром Хажевкасом. Цей порядок що буде діяти до 1 вересня.

Нагадаємо, на Чернігівщині з 28 лютого зняли заборону на ввімкнення вуличного освітлення та обмеження роботи електротранспорту. Таке рішення ухвалили на засіданні Ради оборони області 27 лютого.

Вуличне освітлення в Чернігові та області вимкнули після ракетних атак Росії на енергетичну інфраструктуру.

Читайте також

Для підсилення українського телесигналу в прикордонні: на Чернігівщині планують побудувати кілька телевеж

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок