"Робота в нас така — захищати свою країну" — прикордонник з Івано-Франківщини на псевдо Німець

"Робота в нас така — захищати свою країну" — прикордонник з Івано-Франківщини на псевдо Німець

"Робота в нас така — захищати свою країну" — прикордонник з Івано-Франківщини на псевдо Німець
Фото: Міністерство внутрішніх справ України

Прикордонник з Івано-Франківщини на псевдо Німець захищав Україну з 2014 року. Повернувшись з передової, чоловік влаштувався працювати в одному з аеропортів Києва. Після початку повномасштабного вторгнення РФ боєць повернувся на фронт, розповідають історію військовослужбовця на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

У 2014 році чоловік вступив у лави Державної прикордонної служби України. Воїн у складі окремої бойової прикордонної комендатури воював на Донеччині. Разом із побратимами він рік боронив село Благодатне і його околиці.

Повернувшись з війни, чоловік влаштувався працювати у групу силової підтримки одного з аеропортів Києва.

Після 24 лютого 2022 року боєць на псевдо Німець відправив дружину і доньку за кордон та став на оборону Київщини. Військовослужбовець воював на півночі та сході України.

"Найтяжчою для прикордонника стала Донеччина. Німець пригадує: "Коли бачиш розбиті будинки, спалені села і міста, просто крається серце за нашу країну, за нашу землю. Від лісу залишилася одна назва. На це страшно було дивитися", — ідеться у дописі.

"Робота в нас така — захищати свою країну" — прикордонник з Івано-Франківщини на псевдо "Німець"
Фото: Міністерство внутрішніх справ України

Боєць — старший групи кулеметників. Окрім покладених на нього завдань, він мав правильно організувати службу підлеглих.

"На запитання, чи планує він повертатися на передову, Німець сказав: "Я вже рапорт написав. Робота в нас така — захищати свою країну". Найбільше військовослужбовець мріє про перемогу. Але не просто мріє — він активно її наближає, він захищає своє. А також хоче нарешті об'єднатися з сім'єю, яку не бачив майже рік", — написали на сайті МВС.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок