Росія окупувала 1877 населених пунктів України — Зеленський

Росія окупувала 1877 населених пунктів України — Зеленський

Росія окупувала 1877 населених пунктів України — Зеленський
Володимир Зеленський, президент України. Фото: ОПУ

Станом на кінець лютого під російською окупацією лишаються 1877 населених пунктів України.

Про це під час звернення до учасників заходу, присвяченого солідарності Німеччини з Україною, заявив президент Володимир Зеленський.

"Ми воюємо на українській землі за те, без чого всі ви, друзі, не уявляєте власного життя. Це — елементарна безпека. Це свобода та життя за законом. Це людська гідність і право кожної людини й кожної спільноти на повагу до себе. Це щастя жити в родині та можливість мріяти про безпечне й вільне майбутнє для своїх дітей. Прості речі, яких зараз позбавлені 1877 українських міст і сіл", — зазначив він.

Зеленський зауважив, що російські окупанти прагнуть збільшити це число.

Знаєте, в окупованому Росією, нашому Маріуполі, майже не залишилося цілих будинків. Росія зробила усе, щоб вбити це місто, і колись майже пів мільйона людей там жили. Більш ніж на 90 відсотків Маріуполь зруйнований. Залишки будинків, які були знищені російськими бомбами і ракетами, спалені окупантами частині міста Росія зносить, щоб переробити ці страшні руїни у бетонну крихту. У крихту, яку збираються використовувати при будівництві доріг. Ми маємо зробити все можливе і неможливе, щоб не дати Росії переробити в бетонну крихту Україну, наших сусідів і всю Європу", — наголосив президент.

Читайте також

Додаткові Леопарди для України, ЄС погодили санкції проти РФ. 367 день війни. Онлайн

На початок