Іран заявив про створення ракети великої дальності

Іран заявив про створення ракети великої дальності

Іран заявив про створення ракети великої дальності
. Фото: IRGC/WANA

Іран заявив, що розробив крилату ракету, здатну вражати цілі на відстані 1650 кілометрів.

Як повідомляє Reuters, про це 24 лютого заявив головний командир Аерокосмічних сил Корпусу стражів ісламської революції Аміралі Хаджізаде.

"Нашу крилату ракету дальністю 1650 км було додано до ракетного арсеналу Ісламської Республіки Іран", — сказав Хаджізаде державному телебаченню.

Така заява може викликати занепокоєння Заходу після використання Росією іранських безпілотників у війні в Україні, зауважує видання.

Окрім того, Хаджізаде заявив про погрозу помститися за вбивство США високопоставленого іранського командира Касема Сулеймані.

"З Божою допомогою ми хочемо вбити Трампа. (Колишній держсекретар Майк — ред.) Помпео та військові командири, які видали наказ (убити Сулеймані — ред.), мають бути вбиті", — сказав він у телевізійному інтерв'ю.

Як зауважує видання, Іран розширив свою ракетну програму, особливо щодо балістичних ракет, попри протидію з боку Сполучених Штатів та висловлення стурбованості європейських країн. Тегеран стверджує, що програма має суто оборонний характер і має характер стримування.

Читайте також

Додаткові Леопарди для України, ЄС погодили санкції проти РФ. 367 день війни. Онлайн

На початок