Магазини "Ашану" в Україні працюють у штатному режимі

Магазини "Ашану" в Україні працюють у штатному режимі

Ексклюзивно
Магазини "Ашану" в Україні працюють у штатному режимі
Люди стоять на касі в Ашані, 2020 рік. Фото: УНІАН

Українські магазини "Ашан" працюють в штатному режимі. Напередодні НАЗК внесло французьку компанію в список міжнародних спонсорів війни через те, що її російська філія, згідно ж розслідуванням журналістів, залишила представництво в Росії та постачала російським військовим товари на окупованих українських територіях.

"Хочемо зазначити, що всі магазини мережі Auchan Україна продовжують роботу у штатному режимі. Юридичні підстави для зміни роботи компанії в Україні відсутні. Діяльність компанії Auchan Україна залишається незмінно прозорою, офіційною і законною та базованою на етичних принципах", — повідомили в українському офісі "Ашану" у відповідь на запит Суспільного.

Читайте також: Чому НАЗК внесло французький "Ашан" у список спонсорів війни та що це означає: пояснює представниця держоргану

Довідка. Auchan Україна є українською компанією, яка працевлаштовує майже 5 тисяч українців. За останній рік компанія сплатила до державного бюджету майже 1 мільярд гривень податків та спрямовано на допомогу українцям понад 60 млн грн.

Що відомо про журналістське розслідування The Insider, Le Monde і Bellingcat

У спільному журналістському розслідувані The Insider, Le Monde і Bellingcat йдеться, що з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну російський Ашан міг безкоштовно постачати товари російським військовим на тимчасово окупованих українських територіях у вигляді "гуманітарної допомоги".

Зазначалось, що такі поставки складались як із товарів з "ашанівських" складів, так і з товарів, зібраних волонтерами на території магазинів Ашан у різних регіонах РФ. При цьому товари, що нібито містили гуманітарну допомогу, включали чоловічі шкарпетки, цигарки, запальнички, бритви, і водночас зовсім не включали товарів для жінок та дітей.

Війна. Усі новини

Читайте також

Лише 9% світових компаній залишили ринок РФ — Подоляк

На початок