Загинув в бою на Луганщині: у Ніжині попрощалися з майором Сергієм Корольковим

Загинув в бою на Луганщині: у Ніжині попрощалися з майором Сергієм Корольковим

Загинув в бою на Луганщині: у Ніжині попрощалися з майором Сергієм Корольковим
ФОТО: Чернігівський обласний центр комплектування та соціальної підтримки

У Ніжині 24 лютого в останню путь провели бійця — майора Сергія Королькова, який загинув в бою на Луганщині. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП на своїй сторінці у Facebook.

Сергій Корольков народився 31 липня 1971 року у місті Пенза. В дитинстві разом з родиною переїхав до Ніжина та після закінчення місцевої школи №15 у 1988 році вирішив за прикладом батька обрати шлях військового, тож вступив до Вищого військового артилерійського училища у місті Суми.

Після отримання військового звання "лейтенант" Сергій розпочав службу в лавах артилерійського полку одного з військових підрозділів, потім керував протитанковою батареєю у складі артдивізіону, здобувши військове звання "капітан", а у 2006 році повернувся до цивільного життя та розпочав займатися ремонтом автомобілів.

Після початку повномасштабної війни та перших ворожих обстрілів Ніжина чоловік добровільно вирішив долучитися до оборонців України. Протягом служби у складі військової частини А7014 йому присвоїли військове звання "майор".

6 лютого 2023 року під час виконання чергового бойового завдання поблизу населеного пункту Площанка на Луганщині Сергій Корольков загинув.

Попрощалися з воїном у Ніжині, поховавши його на місцевому кладовищі.

Читайте також

На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма військовими, що загинули у боях на сході України

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок