Фестивалі, концерти та вистави. Куди піти на вихідних у Дніпрі

Фестивалі, концерти та вистави. Куди піти на вихідних у Дніпрі

Оновлено
Фестивалі, концерти та вистави. Куди піти на вихідних у Дніпрі
Суспільне Дніпро

Фестивалі, концерти, вистави та лекції. Суспільне зробило добірку інформації про заходи та можливості для дніпрян та переселенців у Дніпрі цими вихідними.

Джазовий концерт

У Дніпрі проведуть джаз-концерт, де можна буде почути найпопулярніші хіти американського музиканта Бернарда "Бадді" Річа. Про це йдеться у анонсі заходу.

Коли: 25 лютого, о 18:00.

Де: вулиця Воскресенська, 6.

Вечірка у стилі регі

У суботу для дніпрян влаштують вечірку у стилі регі. На гостей чекають танці, весела музика та позитивна атмосфера.

Коли: 25 лютого, о 18:00.

Де: вулиця Короленка, 3.

Етнофест "Колодій Незламний"

Дніпрян запрошують на етнофестиваль "Колодій Незламний". В учасників заходу буде можливість доєднатись до святкування стародавнього свята, спробувати різноманітні вареники, взяти участь у національних забавах.

Також під час заходу збиратимуть кошти на допомогу армії.

Коли: 26 лютого, о 16:00.

Де:

- вулиця Космонавта Волкова, 11-а. - проспект Богдана Хмельницького, 118 А. - вулиця Дзеркальна, 1 Р. - селище Таромське, Старий шлях, 15.

Екскурсія "Невідомий Дніпро: проспект Лесі Українки"

У неділю для дніпрян та гостей міста проведуть екскурсію, присвячену проспекту Лесі Українки. Всі бажаючі зможуть дізнатись про Тюремну площу, про будинок Коксохіму, про Комерційне училище, про історію міського трамвая та про синагогу "Бейт Авраам-Яков".

Коли: 26 лютого, о 13.00. Місце початку екскурсії: на перехресті проспекту Лесі Українки і вулиці Андрія Фабра. Попередньо необхідно записатись.

Лекція з історії мистцева

У Дніпрі проведуть лекцію, під час якої слухачі зможуть дізнатися про життя та творчий шлях Ансельма Кіфера — художника, для якого історія, як травма стала головною темою у творчості. Коли: 26 лютого о 13:30.

Де: вулиця Січеславська Набережна, 37.

Балет "Кармен і Хозе"

У Дніпровському академічному театрі опери та балету проведуть виставу "Кармен і Хозе". У центрі сюжету — красива і волелюбна циганка Кармен, яка своїм способом життя і вчинками змінює життя оточуючих її людей. Ця історія розповість глядачеві про пристрасть та справжнє кохання.

Коли: 26 лютого о 16:00.

Де: проспект Дмитра Яворницького, 72а.

"Як народжувався джаз"

Ще один джазовий вечір для дніпрян влаштують у неділю. У містіпроведуть концерт, підчас якого слухачі зможуть перенестися до Нового Орлеану та відкрити для себе чарівний світ джазу!

Вистава буде цікава як дорослим, так і дітям, віком від семи років.

Коли: 26 лютого о 16:00.

Де: вулиця Воскресенська, 6.

"Кінозал вихідного дня"

Дніпровська Центральна міська бібліотека організовує перегляд та обговорення української художньої стрічки "Хайтарма" режисера Ахтема Сеітаблаєва, про це йдеться в анонсі заходу.

Коли: 26 лютого о 13:00

Де: вулиця Воскресенська, 23.

Фестиваль тепла та світла

У Дніпрі відбудеться фестиваль тепла і світла. Гості зможуть побачити тематичну виставку під час якої місцеві винахідники продемонструють свої технології та вміння, що зігрівають, як фізично, так і емоційно.

Коли: 25 та 26 лютого о 12:00.

Де: вулиця Філософська, 23.

Читайте також

У Дніпрі презентували етнорозмальовку, присвячену Лесі Українці: як її можна отримати

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок