У Мілані зібрали кошти на відбудову стадіону "Чемпіон" в Ірпені

У Мілані зібрали кошти на відбудову стадіону "Чемпіон" в Ірпені

У Мілані зібрали кошти на відбудову стадіону "Чемпіон" в Ірпені
Фото: Міністерство молоді та спорту України

На благодійному вечорі UNITED FOR UKRAINE у Мілані зібрали кошти на відбудову міського стадіону "Чемпіон" в Ірпені на Київщині. Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України у Facebook.

Захід відбувся під патронатом амбасадора UNITED24, екстренера збірної України з футболу Андрія Шевченка. Подію підтримали всесвітньо відомий модельєр Джорджіо Армані, італійські футбольні гравці та функціонери, політичні та громадські діячі.

Головним лотом благодійного аукціону став прапор України з підписом Президента Володимира Зеленського. За 110 000 євро прапор придбала Ліга футбольних клубів Серії А, як символ їх єдності у підтримці України.

Загалом на благодійному вечорі зібрали 150 000 євро на відбудову розгромленого росіянами Ірпінського міського стадіону "Чемпіон".

Що відомо

28 березня мер Ірпеня Олександр Маркушин повідомив, що місто було звільнено від російської армії, а 2 квітня військові РФ повністю покинули Київську область. Після звільнення території з Київщини почало з'являтися більше інформації про наслідки окупації та фотодоказів російських злочинів, зокрема й кадрів понівеченої спортивної інфраструктури.

Як поінформував керівник управління освіти й науки Ірпінської міської ради Олег Білорус, стадіон "Чемпіон" постраждав через обстріли. На полі він нарахував щонайменше дванадцять "прильотів" і ще близько шести влучань у трибуни й підтрибунні приміщення.

Читайте також

Іменні таблички Ірпеня та Бучі з’явилися на площі Побратимів в Португалії

На початок