Приміщення лишають, послуги хочуть розширити: в Житомирі дитячу стоматполіклініку приєднують до міської дитячої лікарні

Приміщення лишають, послуги хочуть розширити: в Житомирі дитячу стоматполіклініку приєднують до міської дитячої лікарні

Приміщення лишають, послуги хочуть розширити: в Житомирі дитячу стоматполіклініку приєднують до міської дитячої лікарні
Ілюстративне фото. Суспільне Житомир

В Житомирі КП "Дитяча стоматологічна поліклініка" приєднали до житомирської міської дитячої лікарні імені Володимира Башека. За припинення комунального підприємства 23 лютого проголосували депутати на сесії Житомирської міської ради, передала із зали засідань кореспондентка Суспільного Ірина Остапчук.

Доповідаючи з цього питання, заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова сказала, що такий крок робиться, аби зберегти та розширити дитячі стоматологічні послуги. Адже, відповідно по постанови Кабміну від 27 грудні 2022 року, прийнято рішення, що ті заклади, які мають один пакет надання медичних послуг, укладають договір на три місяці.

"Наша дитяча стоматполіклініка є саме такою, – сказала Марія Місюрова перед голосуванням по цьому питанню, – а надання безоплатної стоматологічної послуги є в пріоритеті. То прийняте рішення про приєднання для того, щоб не лише зберегти пакет послуг, а навіть і розширити його. В перспективі ми хочемо відкрити ліжка в хірургічному відділенні для того, щоб надавати стоматологічну допомогу із загальним знеболенням. Плануємо також впроваджувати стоматологічні кабінети по філіалам дитячої лікарні".

Приміщення лишається, послуги розширяться: в Житомирі дитячу стоматполіклініку приєднали до міської дитячої лікарні
Заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова. Січень 2022 року. Житомир. Фото Суспільне Житомир

За словами заступниці міського голови, місце розташування дитячої стоматполіклініки не змінюється – Перемоги 11. Приміщення ж переходить на баланс лікарні.

Щодо персоналу, то стоматологи, зубні лікарні, медичні сестри будуть переведені в лікарню.

"Всього в стоматполіклініці на сьогодні працює 64 людини. Сім людей будуть скорочені – це переважно адміністративно-господарський персонал", – доповідачка.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, коментуючи під час сесії це питання, сказав, що якщо залишити це комунальне підприємство, то НСЗУ (НСЗУ – це Національна служба здоров'я України, яка реалізує державну політику у сфері державного фінансування – ред.) не буде його фінансувати у зв’язку з тим, що у них діє один пакет послуг.

Приміщення лишається, послуги розширяться: в Житомирі дитячу стоматполіклініку приєднали до міської дитячої лікарні
Засідання сесії міської ради. Житомир, 23 лютого 2023 року. Фото: Ірина Остапчук для Суспільне Житомир

Марія Місюрова додала, що коли приєднуємо стоматполіклініку, то тоді – більше 10 пакетів. Із її слів, Житомирська міська рада теж підтримує з місцевого бюджету дитячу стоматполіклініку, і ці кошти також перейдуть вже на цій рік.

Що відомо

  • В травні 2020 року поставало питання подальшої роботи Житомирської стоматполіклініки для дітей через нестачу грошей. Тоді депутати міськради виділили два мільйони гривень на зарплату працівникам поліклініки за два місяці. Міська влада розглядала можливість переведення поліклініки в інше місце.

Читайте також

  • Житомирські депутати проголосували за знесення будівлі ліцею №25, розбомбленого армією РФ.
  • На Житомирщині шістнадцятирічна дівчина з інвалідністю пише вірші та мріє про зустріч з Залужним.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок