Депутати обласної ради проголосили 2023 роком Княжого Галича на Івано-Франківщині

Депутати обласної ради проголосили 2023 роком Княжого Галича на Івано-Франківщині

Депутати обласної ради проголосили 2023 роком Княжого Галича на Івано-Франківщині
Фото: національний заповідник "Давній Галич"

2023 рік на Івано-Франківщині проголосили роком Княжого Галича. Таке рішення депутати ухвалили на XII сесії обласної ради VIII демократичного скликання, повідомили на Facebook-сторінці облради.

"З нагоди 1125-річчя з часу першої письмової згадки про місто Галич обласна рада проголосила 2023 рік на Прикарпатті роком Княжого Галича", — йдеться у дописі.

"Галич — одне з найдавніших міст України, яке було столицею Галицько-Волинської держави. Саме Галич у всі часи був П’ємонтом державності Русі-України. У XIII столітті, коли Київ втратив свою гегемонію, саме Галич став центром політичного, економічного та духовного життя держави", — написав заступник голови обласної військової адміністрації Віталій Ільчишин.

2022 рік на Івано-Франківщині депутати проголосили роком 80-річчя Української повстанської армії. 2021 — роком полковника армії УНР, голови проводу ОУН Євгена Коновальця, а 2020 — роком пам’яті депортацій українців.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок