Африканському футболісту під час пандемії довелося 72 дні прожити в аеропорту

Африканському футболісту під час пандемії довелося 72 дні прожити в аеропорту

Африканському футболісту під час пандемії довелося 72 дні прожити в аеропорту indianexpress.com

Африканський футболіст Ренді Хуан Мюллер прожив півтора місяця в аеропорту Індії, оскільки його рейс додому скасували через пандемію коронавірусу. Він порівнював себе з персонажем Тома Генкса у фільмі "Термінал".

23-річний ганець Ренді Хуан Мюллер жив у приміщенні аеропорту з 21 березня до 3 червня, повідомляє The Sun.

Футболіст прибув до Індії в листопаді, де мав грати за місцевий клуб. Він намагався повернутися до Гани через Кенію до того, як в Індії розпочався карантин і уряд один за одним скасовував міжнародні рейси.

Спортсмен порівняв себе з культовим персонажем Тома Генкса у стрічці "Термінал", який опинився у схожій ситуації.

"Мене надихав герой Тома Генкса і я ігнорував все інше. Я прокидався рано, приймав душ і гуляв садом", – пригадав Мюллер.

Ганець додав, що йому допомагали їжею, ковдрами та подушками працівники приватної охорони та господарчих служб аеропорту, пасажири також дарували книжки, продукти.

"У мене швидко закінчилися гроші, оскільки в аеропорту все дорого. Тому я намагався заощадити гроші. Кожен день був однаковий розпорядок дня, і я спостерігав за небом та рятувальними літаками, сподіваючись, що одного дня я теж полечу", – розповів футболіст.

Допомоги Мюллер дочекався лише після того, як про нього дізнався місцевий футбольний чиновник, завдяки чому ганця відвезли до готелю. На його батьківщині пообіцяли найближчим часом доправити літаком додому.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start