Суд скасував рішення про призначення Манчуленка гендиректором чернівецького пологового будинку №1

Суд скасував рішення про призначення Манчуленка гендиректором чернівецького пологового будинку №1

Суд скасував рішення про призначення Манчуленка гендиректором чернівецького пологового будинку №1

Чернівецький апеляційний суд скасував рішення про призначення Дмитра Манчуленка генеральним директором погологового будинку №1 (нині перинатального центру), оскільки після реорганізації медзакладу посада є конкурсною.

Про це Суспільному Буковини сказав начальник юридичного управління міськради Олександр Шиба.

Раніше Шевченківський суд зобов'язав міську раду призначити Манчуленка гендиректором комунального некомерційного підприємства "Міський пологовий будинок №1" через переведення з посади головного лікаря, яку він обіймав до звільнення. Це рішення скасували в апеляційному суді за позовом міського голови Олексія Каспрука.

Водночас залишили в силі рішення про поновлення Манчуленка на посаді головного лікаря пологового.

Згідно з рішенням апеляційного суду, після реорганізації пологового будинку в некомерційне комунальне підприємство призначення на посаду гендиректора мало відбутись через конкурс.

Чи залишати на посаді Дмитра Манчуленка — вирішить обласна рада, адже на її баланс передали пологовий будинок №1. Зараз юридично це обласний перинатальний центр.

Що відомо

  • У липні 2019 року Чернівецький міський голова Олексій Каспрук звільнив Дмитра Манчуленка з посади. Він аргументував рішення тим, що установа змінила свій статус на некомерційне комунальне підприємство, а відтак керівника мають призначити за конкурсом.
  • 10 лютого Шевченківський районний суд задовольнив позов колишнього головного лікаря пологового будинку №1 щодо поновлення на посаді. Міську раду зобов’язали виплатити Дмитру Манчуленку компенсацію за вимушені прогули.
  • Міська рада виконала рішення суду, втім подала апеляцію.
  • 6 квітня пологовий перейменували на Чернівецький обласний перинатальний центр. Депутати міської ради проголосували за вихід зі складу засновників медзакладу. Органом управління стала обласна рада.
На початок