У Росії ракет вистачить на два-три масовані удари по Україні — Буданов

У Росії ракет вистачить на два-три масовані удари по Україні — Буданов

У Росії ракет вистачить на два-три масовані удари по Україні — Буданов
Кирило Буданов. Скріншот з відео

Ракетний арсенал РФ вичерпується, і залишків вистачить на два-три масовані ракетних удари по Україні. Про це в інтерв'ю LIGA.net заявив очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

"Тієї кількості ракет, яка залишилась – якщо взяти суто математично їхні розрахунки, – вистачить із їхньою інтенсивністю в залпі в середньому 70-75 ракет на два-три рази. І в принципі вони закінчаться взагалі", — сказав він.

Очільник ГУР відзначив, що інтенсивність масованих ракетних атак Росії знизилася: спочатку росіяни били по критичній інфраструктурі раз на тиждень, потім – раз на 10 днів, потім – раз на два тижні. Зараз цей проміжок ще довший.

"Цей проміжок часу обумовлений виключно однією проблемою: швидкоплинне скорочення ракетного арсеналу РФ. Їхня промисловість не здатна покрити ту кількість, яку вони витрачають. Попри всі їхні намагання – це нереально", — сказав Буданов.

Що відомо про кількість ракет у Росії

Раніше міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що російські війська витратили більшість арсеналу деяких видів крилатих ракет під час ударів по Україні з 23 лютого до 18 листопада.

За словами президента Володимира Зеленського, за 270 днів повномасштабної війни Росія випустила по Україні понад 4 700 ракет.

22 листопада секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що Росія має ресурс для 3-4 масованих ударів, рівноцінних атаці, яка сталася 15 листопада.

Читайте також

У Росії є дефіцит радянських ракет, але там можуть виробляти іншу ракетну зброю — експерт

Воєнна розвідка України підтвердила, що Росія та Іран готують поставку балістичних ракет

На початок