Метрополітен-опера проведе концерт на підтримку України до річниці повномасштабного вторгення

Метрополітен-опера проведе концерт на підтримку України до річниці повномасштабного вторгення

Метрополітен-опера проведе концерт на підтримку України до річниці повномасштабного вторгення
Фото: Вікімедіа

24 лютого, до річниці повномасштабного вторгнення Росії, Метрополітен-опера спільно з Лінкольн-центром і Постійним представництвом України при ООН презентує програму "За Україну: Концерт пам’яті та надії".

Під час концерту у пам'ять про невинних жертв війни прозвучить "Реквієм" Моцарта, а в передчутті майбутньої перемоги — 5-та симфонія Бетховена. Також зі сцени Метрополітен-опера вже не вперше лунатимуть гімн України та "Молитва за Україну" Валентина Сильвестрова.

Класичні твори виконає оркестр під керівництвом канадського диригента Янніка Незе-Сегена.

Метрополітен-опера проведе концерт до річниці повномасштаюного вторгення
Метрополітен-опера проведе концерт до річниці повномасштабного вторгення. Фото: metopera.org

Солістами виступлять:

  • Голда Шульц (сопрано);
  • Емілі Д'Анджело (мецо-сопрано);
  • український тенор Дмитро Попов;
  • український бас-баритон Владислав Буяльський.

"Метрополітен уже не вперше проводить великі культурні заходи, присвячені Україні. До того ж це одна з перших культурних інституцій глобального рівня, що привселюдно відмовилася від співпраці з російськими діячами культури після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну", — зазначила виконавча продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.

"Це важливий сигнал для всього світу, адже культура не поза політикою. Культурний діалог неможливий із тими, чий світогляд уможливлює та виправдовує війну в Україні"
Ірина Славінська

Концерт транслюватимуть в прямому ефірі на радіо Метрополітен-опера на 355 каналі Sirius XM, він буде доступний через міжнародну радіомережу Толл-Метрополітен-опера, а також у прямому ефірі на вебсайті Метрополітен-опера.

Послухати концерт в Україні можна буде на хвилях Радіо Культура 27 лютого о 16:00.

Метрополітен-опера — провідний театр в США, один з центрів світової музичної культури.

Поряд з Віденською державною оперою і міланським Ла Скала, Метрополітен-опера входить до трійки найпрестижніших оперних майданчиків світу.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок