Українські тенісистки Цуренко та Байндль знялися з турніру WTA в Мексиці: в чому причина

Українські тенісистки Цуренко та Байндль знялися з турніру WTA в Мексиці: в чому причина

Українські тенісистки Цуренко та Байндль знялися з турніру WTA в Мексиці: в чому причина
Леся Цуренко, фото: Jimmie48

Другий раунд змагань у Меріді проходитиме без Лесі Цуренко й Катерини Байндль.

Обидві українки достроково закінчили виступи на тенісному турнірі серії WTA 250 в мексиканській Меріді. Країну на хардових змаганнях представляли Леся Цуренко і Катерина Байндль.

Цуренко розпочала виступи на турнірі у кваліфікації. Для виходу до основної сітки українка здолала у відборі американку Керолайн Доулхайд (6:2, 6:4) та італійку Лукрецію Стефаніні (4:6, 6:3, 7:5).

Вже в першому раунді Цуренко вийшла на корт проти четвертої ракетки турніру, чеської тенісистки Катеріни Синякової. За 67 хвилин українка програла перший сет з рахунком 5:7, після чого ухвалила рішення не продовжувати поєдинок.

Ще впродовж першої партії Цуренко зверталася до лікаря через пошкодження ноги, звертає увагу видання btu.org.ua. Через травму українка відмовилася від подальшої боротьби та покинула турнір у Меріді.

Натомість Катерина Байндль була заявлена безпосередньо до основи Merida Open. Але українка не вийшла на свій матч першого раунду проти німкені Татьяни Марії. Організатори зазначають, що причина відмови Катерини полягає у травмі стегна.

Цуренко
Катерина Байндль. Jimmie48

Леся Цуренко та Катерина Байндль: що відомо

  • У лютому Цуренко вперше за чотири роки вийшла до фіналу змагань WTA. У Хуахіні українку вдалося зупинити лише китаянці Лінь Чжу.
Читайте також: "Спокійно можу грати". Леся Цуренко розповіла про відсутність проблем з ліктем та перший за 3 роки вихід у півфінал WTA
  • Від початку 2023 року Цуренко провела 16 офіційних матчів, в яких здобула 12 перемог. Байндль у новому сезоні зіграла 8 поєдинків, 5 з яких програла.
  • За підсумками попереднього тенісного тижня Цуренко повернулася до топ-100 світового рейтингу WTA. Байндль також піднялася на три позиції й наразі є третьою найрейтинговішою тенісисткою країни (87-ме місце).
  • Турнір Merida Open триватиме в Мексиці до неділі, 26 лютого. Призовий фонд змагань складає понад 250 тисяч доларів.
На початок