За двома маршрутами у Полтаві розглядають можливість роботи комунальних автобусів

За двома маршрутами у Полтаві розглядають можливість роботи комунальних автобусів

За двома маршрутами у Полтаві розглядають можливість роботи комунальних автобусів
Фото: Суспільне Полтава

За маршрутом Огнівка-Левада у Полтаві, де нині курсує транспорт приватних перевізників, хочуть запустити комунальні автобуси. Таке питання розглядали під час засідання комісії з питань містобудування. Також обговорили можливість створення маршруту сполученням Левада-Розсошенці та запуску за цим сполученням комунального транспорту.

"Звідси немає чим добратися навіть до тролейбусної зупинки. Крім маршрутки, нічим не доберешся", — каже жителька Полтави Любов Антонець.

Так полтавка Любов Антонець каже про міський маршрут громадського транспорту Огнівка-Левада. Нині, за даними транспортного відділу міськради, за цим маршрутом курсують приватні перевізники.

За двома маршрутами у Полтаві розглядають можливість роботи комунальних автобусів
У Полтаві розглядають можливість роботи комунальних автобусів. Фото: Суспільне Полтава

"Мешканці, друзі, знайомі скаржаться, що після сьомої години вечора виїхати з Огнівки нереально. Тому що приватні перевізники не публікують свої розклади, звісно, на них покластися не можна. І комунальний транспорт так само не їздить", — каже автор петиції про створення комунального маршруту Назарій Никончук.

Через це Назарій Никончук створив петицію щодо запуску комунального транспорту на маршруті Огнівка-Левада. Необхідну кількість голосів вона набрала за тиждень.

"На комунального перевізника можна покластися, він їздить за розкладом, у нього є трекінговий GPS і безготівкова оплата, а також можливість безкоштовної пересадки. Важливо, щоб він працював до десятої години вечора, щоб можна було виїхати", — говорить автор петиції про створення комунального маршруту Назарій Никончук.

За двома маршрутами у Полтаві розглядають можливість роботи комунальних автобусів
Транспорт у Полтаві. Фото: Суспільне Полтава

"Дуже потрібен комунальний (автобус – ред.) цим пенсіонерам бідним. Сіли, доїхали до Південного вокзалу, чи доїхали до центра, чи до ринку. А так же звідси зовсім погане транспортне сполучення", — каже житель Полтави Юрій Давиденко.

Можливість впровадження на цьому маршруті комунального транспорту обговорили 21 лютого на засіданні комісії з питань містобудування. Також розглядали можливість курсування комунальних автобусів за сполученням Левада-Розсошенці.

"І мешканці мікрорайону нашого міста, і Розсошенець (село у Щербанівській громаді – ред.), і Левади (мікрорайон у Полтаві – ред.) звертаються постійно і з петиціями, і до мене особисто щоб ми дали доручення профільним управлінням, і вони запропонували, перше – чи можливо розробити маршрут Левада-Розсошенці. Друге – можливий чи неможливий пільговий транспорт за маршрутами Левада-Огнівка, Левада-Розсошенці", — каже секретар комісії з питань містобудування Полтавської міськради Денис Поліщук.

Члени містобудівної комісії доручили транспортному відділу підготувати до наступного засідання пропозиції щодо можливості внесення змін до маршрутної мережі.

"Спочатку ми проїдемо маршрут, подивимось всі зупинки, розрахуємо час, визначимо кількість транспортних засобів необхідних, потім підготуємо рішення", — говорить начальник відділу з питань транспортних перевезень Полтавської міськради Віталій Животенко.

На початок