Хмельниччина: три дні - онлайн навчання

Хмельниччина: три дні - онлайн навчання

Доповнено
Хмельниччина: три дні - онлайн навчання
Ілюстративне фото: Unsplash

Три дні у навчальних закладах області діти навчатимуться суто онлайн. Про це Суспільному розповіла директорка Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Дар’я Басюк.

За її словами, таку рекомендацію отримали від Міністерства освіти і науки України.

"Є рекомендаційний лист Міністерства освіти і науки щодо того, аби 22, 23, 24 лютого в усіх навчальних закладах всіх форм власності організувати навчання за дистанційною формою", — каже Дар'я Басюк.

За її словами, уже попередили усіх керівників закладів освіти, начальників відділів і управлінь освіти у всіх територіальних громадах Хмельницької області.

"Я думаю, що до наших рекомендацій уже дослухаються. Зокрема, у місті Кам’янець-Подільський відповідне рішення прийнято, у Хмельницькому теж. Я думаю, що всі інші громади також прислухаються і будуть берегти дітей", — додає чиновниця.

Поки рішення, як навчатимуться хмельницькі школярі 23 та 24 лютого, — не прийнято, прокоментував Суспільному заступник Хмельницького міського голови Михайло Кривак.

"22 лютого учні хмельницьких навчальних закладів, які вчаться офлайн цей тиждень, ідуть на навчання. Щодо навчання 23 та 24 лютого, то рішення завтра прийматимемо на нараді з міським головою. Поки ми схиляємося до того, аби діти йшли на навчання, адже загроза ракетного удару в нас є завжди, але усі навчальні заклади обладнанні укриттями. Так само будемо вирішувати з дошкільними навчальними закладами, оскільки ці дні - робочі і у батьків виникає багато запитань, що робити з дітками", — каже Михайло Кривак.

Читайте також

  • Їдальні закладів освіти Хмельницького отримали обладнання на мільйон гривень
  • На Хмельниччині облаштовують модульні укриття "Будинок Гобіта"

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок