У Кам'янці-Подільському іноземні волонтери частували свіжеспеченою піцою усіх охочих

У Кам'янці-Подільському іноземні волонтери частували свіжеспеченою піцою усіх охочих

У Кам'янці-Подільському іноземні волонтери частували свіжеспеченою піцою усіх охочих
Кам'янець-Подільська міська рада

Свіжоспеченою піцою із вуличних пічок пригощала кам’янчан і гостей міста шотландська благодійна організація «Siobhans Trust». Волонтери роздали півтори тисячі шматочків.

Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

Готували піцу у вуличних печах просто неба. Перевозить печі Україною Піца-мобіль - спеціалізований фургон, обладнаний мобільними кухарськими печами та необхідним приладдям. Заготовки інгредієнтів ручної роботи доставили з Італії.

Волонтер Олександр розповідає: благодійна організація з перших днів війни підтримує Україну та українців.

"Від початку війни на кордоні готували їжу для українців, котрі змушені були покинути домівку. Потім прийняли рішення їхати вглиб країни, щоб підтримувати й допомагати. Зараз ми готуємо переважно піцу, і якщо раніше фокусувалися на вимушених переселенцях, то зрараз пропонуємо піцу всім охочим", - каже Олександр.

Волонтер «Siobhans Trust» Гаррі каже: захоплюється хоробрістю та стійкістю українців. За його словами, багато волонтерів приїхали з США, Європи, Великої Британії, щоб бути солідарними з українцями у боротьбі за свободу проти агресора. Додає: "Ви боретеся за свободу і ми це підтримуємо".

До проведення заходу долучилися благодійний фонд «Мрія», поліцейські офіцери громад та Кам'янець-Подільська міська рада.

Читайте також

  • Навчитись шити й створити власний бізнес: у Хмельницькому презентували проєкт для жінок
  • Безплатний одяг та взуття для хмельничан. Як і де отримати

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок