У Ніжині на два дні школи та дитсадки перевели на дистанційне навчання

У Ніжині на два дні школи та дитсадки перевели на дистанційне навчання

У Ніжині на два дні школи та дитсадки перевели на дистанційне навчання
ФОТО: Gettyimages (ілюстративне)

Школи та дитсадки у Ніжині 23 та 24 лютого навчатимуться дистанційно. Таке рішення ухвалили 21 лютого, через можливу загрозу обстрілів РФ у річницю вторгнення, розповів Суспільному міський голова Олександр Кодола.

З його слів, навчальні заклади міста перевели на дистанційне навчання, щоб не створювати скупчення дітей та не наражати їх на небезпеку.

"Сьогодні я висловив таку пропозицію, тому що цього тижня у нас буде 24 лютого, уже річниця повномасштабного вторгнення Росії в нашу державу. Ми знаємо, що російські терористи люблять символічні дати. Символічними якраз є 23 і 24 лютого. Тому, на мою думку, краще перестрахуватися і нехай краще будуть ці два дні у форматі дистанційного навчання", — сказав Олександр Кодола.

Зі слів начальника обласного управління освіти і науки Юрія Музики, кожен навчальний заклад самостійно вирішує, який формат навчання провести саме 23 чи 24 лютого. Станом на 10 годину 21 лютого, рішення перевести навчальні заклади на дистанційне навчання ухвалили тільки у Ніжині, сказав Музика.

"На сьогодні таких рекомендацій від Міністерства освіти не було. Кожен навчальний заклад має можливість прийняти таке рішення (перевести навчальний заклад на дистанційну форму навчання, — ред.). Ще таких рішень, окрім Ніжина, не було. Але зараз у нас 21 число, можливо сьогодні чи завтра хтось із громад чи навчальних закладів приймуть таке рішення", — сказав Юрій Музика.

Читайте також

З 2 січня в Чернігові зросла вартість харчування у школах та дитсадках

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок