Легкоатлет із Луцька виборов "золото" на чемпіонаті України

Легкоатлет із Луцька виборов "золото" на чемпіонаті України

Луцький легкоатлет Данило Даниленко здобув "золоту" нагороду на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні, що завершився 19 лютого в Києві, – повідомили у Волинській школі вищої професійної майстерності.

Згідно з результатами конкурсу, у фіналі змагань 28-річний спортсмен змагався в категорії "Біг на 200 метрів. Чоловіки".

Легкоатлет пробіг дистанцію із результатом 22.02 секунди, обійшовши 20-річного спортсмена Дмитра Янчика з Києва, а також залишивши позаду 21-річного спортсмена Кирила Приходька із Донецька.

Довідково: Данило Даниленко є вихованцем Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності. Його тренують Сергій Басенко, Анастасія Рабченюк, Олена та Олег Вегнери.

Що відомо

  • На початку лютого 2023-го волинянин Данило Даниленко показав особистий рекорд та посів другу сходинку п'єдесталу на етапі Світового легкоатлетичного туру в чеському місті Острава. У лютому 2022 року легкоатлет виборов друге місце у фіналі з бігу на 400 метрів під час Світового легкоатлетичного туру в приміщенні.
  • Данило Даниленко увійшов до списку з 49 луцьких спортсменів, котрим упродовж 2023 року виплачуватимуть щомісячну стипендію у розмірі 3 200 гривень за заслуги в спорті.
  • Данило Даниленко – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики (біг на 400 метрів, біг на 400 метрів з бар’єрами, змішана естафета 4х400 м). Народився 10 жовтня 1994 року в Черкасах, з 2015 року спортсмен виступає за Волинську область. Коли легкоатлет у 2013 році увійшов в юніорську групу, змінив тренера та переїхав у Донецьк. З початком війни разом з тренерами переїхав у Луцьк.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок