Кулеба назвав візит Байдена до України під час війни "історичним"

Кулеба назвав візит Байдена до України під час війни "історичним"

Президенти України і США Володимир Зеленський і Джо Байден у Києві 20 лютого 2023 р
Президенти України і США Володимир Зеленський і Джо Байден у Києві 20 лютого 2023 року. Фото: ОПУ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав "історичним" візит американського президента Джо Байдена до Києва 20 лютого. Про це Кулеба написав у Фейсбук.

"Обидва президенти задоволені розмовою. Атмосфера — максимально довірлива і душевна. Цей візит є перемогою українського народу і президента Зеленського. Він здійснений всупереч всьому заради перемоги України і всього вільного світу. Чіткий сигнал на болота: вас ніхто не боїться!" — написав Кулеба.

Він також повідомив, що їде відрядження в Брюссель, Гаагу та Нью-Йорк.

"Брюссель: перша тристороння зустріч Україна-ЄС-НАТО для координації зусиль щодо зброї, тренувань, збільшення обсягів роботи оборонної промисловості. Гаага: переговори щодо зброї, відповідальності, членства України в ЄС і участь в заходах з нагоди року повномасштабного вторгнення. Нью-Йорк: Генасамблея, Рада Безпеки, зустрічі", — розповів Кулеба.

Що відомо про візит Байдена до Києва

Президент США Джо Байден у понеділок, 20 лютого, прибув з неанонсованим візитом до Києва. Це перший візит американського лідера в Україну з початку повномасштабного вторгнення Росії рік тому. Також це перший візит президента США в Україну з 2008 року.

Президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена помітили біля столичного Михайлівського собору під час повітряної тривоги.

Президент США, зокрема, заявив, що Україна отримає новий пакет військової допомоги на 500 мільйонів доларів.

Читайте також

Байден вперше приїхав до Києва з початку повномасштабного вторгнення РФ. Що відомо

Байден оголосив про допомогу Україні на 500 млн доларів і розповів, що світ готувався до "падіння Києва"

На початок