Олександр Зугравий став начальником Регіонального управління Сил тероборони “Схід”: що про нього відомо

Олександр Зугравий став начальником Регіонального управління Сил тероборони “Схід”: що про нього відомо

Олександр Зугравий став начальником Регіонального управління Сил тероборони “Схід”: що про нього відомо
Фото: Регіональне управління Сил територіальної оборони "Схід" ЗС України

Згідно з наказом Головнокомандувача ЗСУ від 15 лютого 2023 року Олександра Зугравого призначили начальником Регіонального управління Сил територіальної оборони “Схід”. Про це повідомляється на Facebook-сторінці управління.

Олександр Зугравий — полковник Збройних сил України та Герой України.

Він відзначився тим, що до війни сформував тероборону в п’яти східних областях України, а з початком повномасштабної агресії РФ створив дієву систему розвідки й руху опору на Харківщині.

Також завдяки йому вдалося зупинити російський наступ в районі Куп’янська.

За бойові заслуги Олександр Загравий отримав звання Героя України та був нагороджений орденом "Золота Зірка" й орденом Богдана Хмельницького II та III ступенів.

Що відомо

  • Звання Герой України — це державна нагорода України, найвищий ступінь відзнаки в Україні, що надається громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або видатного трудового досягнення. Героєві України вручається орден "Золота Зірка" за здійснення визначного геройського вчинку або орден Держави — за надзвичайні трудові досягнення.
  • Орден "За му́жність" I, II, III ступеня — державна нагорода України, орден, який надається для відзначення військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб за особисті мужність і героїзм, виявлені при рятуванні людей, матеріальних цінностей під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі зі злочинністю, а також в інших випадках при виконанні військового, службового, громадянського обов'язку в умовах, пов'язаних з ризиком для життя.

Читайте також

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський може стати почесним громадянином Дніпра

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок