Є важливі сигнали щодо зброї для України — Зеленський про Мюнхенську конференцію

Є важливі сигнали щодо зброї для України — Зеленський про Мюнхенську конференцію

Президент Володимир Зеленський
. Президент України Володимир Зеленський під час звернення до парламенту Норвегії, 16 лютого 2023 року, фото: Офіс президента

На Мюнхенській безпековій конференції з боку союзників пролунали важливі заяви щодо передачі Україні необхідної зброї та довготривалої підтримки української держави.

Про це під час відеозвернення 18 лютого заявив президент Володимир Зеленський.

"Сьогодні в Німеччині, в Мюнхені, продовжила роботу конференція з питань безпеки. Це другий день конференції. Не просто українська тема, а саме тема української перемоги, яку ми наближаємо, сьогодні очевидно домінувала в дискусіях на конференції. Є важливі заяви світових лідерів на підтримку нашої держави, є й сигнали про посилення зброї для нашого захисту. Це стосується, зокрема, далекобійних ракет, іншої зброї, довготривалості підтримки України", — зазначив політик.

Читайте також: Британія першою надасть Україні зброю великої дальності — Сунак

Він подякував усім лідерам за підтримку та сигнали, які були озвучені в Мюнхені та підтверджують, що "російська агресія матиме лише один фінал, а саме – програш держави-терориста".

"Ми маємо зробити все, щоб пришвидшити російський програш. Тиск світу має бути таким, щоб Росія не встигала знаходити нові форми терору", — наголосив Зеленський.

Президент додав, що за останній тиждень Україні вдалося досягти вагомих сигналів від партнерів та конкретних домовленостей щодо неминучості притягнення Росії до відповідальності за її агресію та терор проти України і народу.

"Кожен російський удар по Харкову й області, по Сумщині й Донеччині, по Хмельницькому, по нашому Нікополю й кожному куточку нашої держави матиме для держави-терориста конкретні юридичні наслідки. Це стосується не лише того зла, яке Росія принесла від 24 лютого, а й від 2014 року. Ми все пам’ятаємо. Пам’ятаємо Іловайськ, пам’ятаємо Донецький аеропорт, ми пам’ятаємо бої за Дебальцеве — особливо сьогодні – та кожен удар проти нашого народу", — підкреслив гарант.

Мюнхенська конференція — усі новини

Читайте також

Обстріл Хмельницького, навчання бійців ЗСУ на базі США, Польща може надати МіГ-29. 360 день війни. Онлайн

На початок