Реорганізація театрально-художнього коледжу в Дніпрі: студенти та викладачі проти, суд дозволив

Реорганізація театрально-художнього коледжу в Дніпрі: студенти та викладачі проти, суд дозволив

Реорганізація театрально-художнього коледжу в Дніпрі: студенти та викладачі проти, суд дозволив Суспільне. Дніпро

5 червня у Дніпрі, під будівлею окружного адмінсуду, викладачі, студенти та колишні випускники театрально-художнього коледжу протестували проти його об'єднання з коледжем культури. У цьому суді триває розгляд законності такої реорганізації.

За підрахунками Суспільного, на акцію зібралось 30 людей.

Мати студента театрального коледжу Наталія Гаврикова каже, що вона проти реорганізації.

«Моя дитина вступила і хоче отримати професію – актор театру драми. І я не хочу, щоб він був культосвітнім працівником, я хочу щоб він став професійним актором», – зазначила вона.

Реорганізація театрального-художнього коледжу в Дніпрі: студенти та викладачі проти, суд дозволивСуспільне. Дніпро

Світлана Ніколайчук, суддя, Дніпро, 5 червня 2020 року

Раніше суддя окружного адмінсуду, де розглядається справа, Світлана Ніколайчук наклала обмеження на об’єднання коледжів до остаточного судового рішення.

5 червня ці обмеження були нею ж зняті.

Адвокатка Марія Петренко, яка представляє інтереси колективу театрально-художнього коледжу, каже: це рішення незаконне.

«У даному випадку суддя, скасувавши своє ж рішення, про забезпечення, ми вважаємо, незаконне, оскільки до 30 червня ця реорганізація завершиться, і нічого вже змінити не можна буде. Тому що припиниться коледж, припиняться відносини трудові між працівниками і будуть переведені студенти вже до іншого закладу», – сказала адвокатка.

Реорганізація театрального-художнього коледжу в Дніпрі: студенти та викладачі проти, суд дозволивСуспільне. Дніпро

У суді, Дніпро, 5 червня 2020 року

Судовому засіданню передувала акція під будівлею обласної ради: перед сесією облради студенти театрально-художнього коледжу роздавали листівки з проханням не підтримувати реорганізацію їхнього коледжу.

Голова облради Святослав Олійник заявив, що він – за об'єднання, бо це допоможе оптимізувати витрати.

«Коли ми приєднуємо й у нас є філії, то ми зменшуємо витрати на бухгалтерію, на організацію адміністративного керівництва. Зрозуміло, що ця частина людей, яка в результаті реорганізації може втратити свої позиції керівників, – вони починають бути проти», – заявив посадовець.

Відомо

  • Проєкт рішення про реорганізацію театрально-художнього коледжу шляхом приєднання до комунального закладу «Коледж культури та мистецтв» з'явився на сайти обласної ради 26 березня, проголосували за нього на онлайн-сесії наступного дня, 27 березня.
  • Голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник заявив, що ця реорганізація має на меті утворення з двох коледжів вищого навчального закладу.

Авторка - Олена Ростовцева

Читайте також: Дніпро: Студенти й викладачі театрально-художнього коледжу протестують проти реорганізації закладу

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди