Ще з одної лікарні на Луганщині окупанти зробили військовий шпиталь

Ще з одної лікарні на Луганщині окупанти зробили військовий шпиталь

Ще з одної лікарні на Луганщині окупанти зробили військовий шпиталь
Фото: УНІАН

Міську центральну багатопрофільну лікарню в окупованому Довжанську Луганської області переобладнали у госпіталь для важкопоранених російських солдатів. Про це повідомили у Луганській ОВА.

Також зазначили, що працівників бюджетних установ змушують терміново здавати кров для поранених військових.

Як повідомили у Центрі нацспротиву, окупанти звезли до шпиталів на тимчасово окупованих територіях понад 200 представників молодшого медичного персоналу. "Російські гастролери приїхали до Луганська, Лисичанська, Донецька та Горлівки, аби надавати допомогу окупантам у чужій країні", — йдеться у повідомленні.

В Луганській обласній військовій адміністрації розповіли, що більшість медзакладів на окупованій Луганщині закрита для цивільних, тобто мирних жителів, яким потрібна госпіталізація, відправляють у сусідні з Росією регіонами.

"Так, днями на планове лікування до Ростовської області доправлено 20 мирних жителів. Пацієнтам вкрай незручно і важко. Втім зручно бойовикам та їх командуванню", — зауважили в ОВА.

Що відомо про ситуацію на окупованій Луганщині

  • Через значну кількість втрат серед російського війська у тимчасово окупованому Луганську пологовий будинок використовують для лікування поранених військовослужбовців російських окупаційних військ.
  • На території окупованої Луганщини не вистачає лікарів для лікування поранених військовослужбовців. Тому окупанти планують організувати курси навчання сестринській справі для волонтерів.
  • В окупованих населених пунктах Луганщини окупанти продовжують облаштовувати в лікарнях шпиталі. Туди вони завозять велику кількість поранених солдатів.
  • Окупанти у Сєвєродонецьку готують приміщення лікарні для надання хірургічної допомоги пораненим російським військовим.
  • У районі Новоіванівки Луганської області окупанти облаштували ще один військовий шпиталь, де лікують близько сотню поранених російських військовослужбовців.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок