На окупованій Луганщині для лікування поранених військових залучатимуть волонтерів — ОВА

На окупованій Луганщині для лікування поранених військових залучатимуть волонтерів — ОВА

На окупованій Луганщині для лікування поранених військових залучатимуть волонтерів — ОВА
Російські військові. Фото: AP

На території окупованої Луганщини не вистачає лікарів для лікування поранених військовослужбовців.

Про це йдеться у повідомленні Луганської ОВА.

"Їх така кількість, що не вистачає вже ані місцевих лікарів, ані тих, що приїхали з РФ", — зазначили в обласній військовій адміністрації.

За їхніми даними, окупанти планують організувати курси навчання сестринській справі для волонтерів. Зараз навчання сестринській справі розвивається по всій РФ на базі місцевих медустанов, на черзі — й окупована Луганщина, розповіли в Луганській ОВА.

Що відомо про ситуацію на Луганщині

  • За добу на Лиманському напрямку Луганщини українські військові вивели з ладу 5 танків РФ та вбили чи поранили майже двісті окупантів.
  • На Кремінському напрямку російські окупаційні війська зазнали великих втрат та відтягнули свої сили. В районі Білогорівки також тривають постійні обстріли з танків, артилерії, також окупанти застосовують авіацію.
  • В окупованих населених пунктах Луганщини окупанти продовжують облаштовувати в лікарнях шпиталі. Туди вони завозять велику кількість поранених солдатів.
  • Окупанти у Сєвєродонецьку готують приміщення лікарні для надання хірургічної допомоги пораненим російським військовим.
  • На Луганщині окупаційні війська збільшили кількість атак. Також вони стягують особовий склад на цьому напрямку. Інформація, яку розповсюджують окупанти, про захоплення населених пунктів не відповідає дійсності. Про це розказав голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
  • У районі Новоіванівки Луганської області окупанти облаштували ще один військовий шпиталь, де лікують близько сотню поранених російських військовослужбовців.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок