"І ведмідь буває правильним" — Зеленський звернувся до учасників Берлінале

"І ведмідь буває правильним" — Зеленський звернувся до учасників Берлінале

Президент України Володимир Зеленський
. Зеленський записав звернення після обстрілів 10 лютого. Фото: ОП

Президент України Володимир Зеленський 16 лютого взяв участь у відкритті 73-го Берлінського кінофестивалю.

"Культура і кіно можуть бути поза політикою. Але тільки не тоді, коли це політика агресії. Не тоді, коли це політика масових злочинів, убивств, терору, прагнення знищити інші країни та інші народи. Коли це політика тотальної війни. Тобто – політика нинішньої Росії", — сказав Зеленський.

"Як завжди, принципового. Як завжди, актуального. І цьогоріч — максимально солідарного з Україною і з нашою боротьбою за свободу. Синьо-жовті кольори символу "Берлінале", знаменитого ведмедя, цьогоріч — це справді зворушливо. І потужно. Ми разом доводимо, що й ведмідь буває правильним", — сказав Зеленський у своєму вечірньому зверненні.

Він подякував кіномитцям, які не залишилися байдужими й підтримують Україну силою своїх робіт і свого впливу, організаторам і учасникам фестивалю. А також — Шону Пенну, який був в Україні в перший день повномасштабного вторгнення і який, за словами Зеленського, відтоді стає тільки рішучішим у підтримці українців.

Які українські стрічки потрапили до програми фестивалю та що ще чекає на гостей заходу – читайте у матеріалі Суспільне Культура.

Берлінале. Усі новини

Читайте також

"Готуватися до будь-яких ескалаційних кроків ворога — пріоритет на найближчий час" — Зеленський провів засідання Ставки

На початок