Сєверодонецький Азот розпилюють на металолом — Стрюк

Сєверодонецький Азот розпилюють на металолом — Стрюк

Сєверодонецький Азот розпилюють на металолом — Стрюк
Сєвєродонецьк Фото: Marcus Yam/Los Angeles Times via Getty Images

У тимчасово окупованому Сєверодонецьку розпилюють на метал Сєверодонецький Азот. Окупанти вивезли з підприємства все вціліле майно. Про це повідомив керівник ВЦА Сєвєродонецька Олександр Стрюк.

"У Сєверодонецьку лишається близько 7-8 тисяч людей, з урахуванням навколишніх сіл до 10 тисяч. І близько тисячі дітей і підлітків на території громади", — повідомив Олександр Стрюк.

Стрюк додав, що окупанти не відновили комунальні послуги. В місто подана електроенергія, але її вистачає лише на частину вцілілих будинків. Воду подають погодинно в окремі райони міста. Водозабір працює на генераторах.

За словами Стрюка, найгірша ситуація з опаленням. Опалення подають лише на невелику частину вцілілих будинків, здебільшого в ті, де розмішуються окупанти. Опалення подають переважно модульними котельними.

"Наразі Сєверодонецький Азот, майже все що вціліло вже вивезено. За тією інформацією яка надходить, окупанти займаються розпилом на металолом, незважаючі на те що значна територія ще замінова або просто небезпечна", — розповів Олександр Стрюк.

Читайте також

Інформація про захоплення всієї Луганщини не відповідає дійсності — Гайдай

На Кремінському напрямку армія РФ зазнала врат та відійшла — Гайдай

"Окупанти планують йти до Лимана". Гайдай розповів про ситуацію на фронті на Луганщині

На Луганщині збільшилась кількість обстрілів

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок