На Луганщині збільшилась кількість обстрілів — голова ОВА

На Луганщині збільшилась кількість обстрілів — голова ОВА

На Луганщині збільшилась кількість обстрілів — голова ОВА
. Фото: Генштаб ЗСУ

Протягом останніх тижнів на Луганщині збільшилась кількість обстрілів. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Можна сказати, що в принципі є певне загострення й можна казати де-факто, що це вже частина того повномасштабного наступу, який планували росіяни. Ми вже спостерігаємо і наші Сили Оборони відбивають постійні атаки, наступи. Протягом останніх тижнів збільшилась кількість обстрілів, збільшилась кількість наступів щоденних", — розповів голова ОВА.

За словами Гайдая, російські військові намагались вирахувати, де слабкі місця в обороні ЗСУ.

"Окупанти зосередили всі максимальні зусилля на напрямку саме Кремінної і там постійно ЗСУ відбивають величезну кількість атак з боку російсько окупаційних військ. Якогось суттєвого успіху вони не мають. Ні якого прориву не має. Тобто ситуація важка, але повністю контрольована нашими Силами оборони. По Сватівсько - Куп’янському напрямку, я би так би назвав цей напрямок. Там ситуація абсолютно стабільна, контрольована", — зазначив Гайдай.

Гайдай каже, що по Кремінському напрямку постійні атаки російських війсь за допомогою важкої техніки.

"Окупанти підключають вже і авіацію. У напрямку Білогорівки так само намагаються продавити оборону ЗСУ. Підключають авіацію, гелікоптери. Але там так само все стабільно наші війська там тримають міцно оборону", — розповів Сергій Гайдай.

За даними Генштабу, за добу На Куп’янському та Лиманському напрямках під вогневе ураження потрапили райони населених пунктів Новоселівське, Стельмахівка, Червонопопівка, Діброва, Серебрянське лісництво Луганської області. На Бахмутському напрямку обстрілів зазнала Білогорівка.

Що відомо про ситуацію на Луганщині

  • На Луганщині окупаційні війська збільшили кількість атак. Також вони стягують особовий склад на цьому напрямку. Інформація, яку розповсюджують окупанти, про захоплення населених пунктів не відповідає дійсності. Про це розказав голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
  • На Кремінському напрямку позиції українських військових зазнають найбільших обстрілів. Російські війська постійно проводять штурмові дії.
  • У Луганській області армія РФ концентрує великі сили, щоб розпочати наступ на трьох напрямках Сватове, Кремінна, Білогорівка. Перед армією РФ попри великі втрати поставили стратегічне завдання вийти на адміністративні кордони Луганської області, вважає очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.
  • У районі Новоіванівки Луганської області окупанти облаштували ще один військовий шпиталь, де лікують близько сотню поранених російських військовослужбовців.

Читайте також

"Там йде в’язка війна”. Яка ситуація на Луганському фронті і чи допомогли б танки

Яка гуманітарна ситуація в окупованому Сєвєродонецьку на Луганщині

Захопити всю Донеччину та Луганщину. Путін віддав наказ армії РФ — ГУР

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок