На Харківщині реорганізують комунальні заклади: коментар голови облради

На Харківщині реорганізують комунальні заклади: коментар голови облради

На Харківщині реорганізують комунальні заклади: коментар голови облради
Голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко. Фото: Тетяна Єгорова-Луценко/Facebook

Під час сесії Харківської облради 14 лютого депутати підтримали реорганізацію низки комунальних закладів культури, освіти та охорони здоров’я.

Нині комунальних підприємств близько 180, після реорганізації буде до 100-110, розказала Українському Радіо Харків голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.

За її словами, найголовніша причина реорганізації закладів — фінансова.

"Є дуже багато комунальних закладів і охорони здоров'я, й освіти, і не тільки, які на сьогодні фінансово неспроможні, не ліквідні, самостійно не можуть існувати. Ми завжди виділяємо фінансування на їхнє утримання, повністю",

Тетяна Єгорова-Луценко. Фото: Тетяна Єгорова-Луценко/Facebook
Певна реорганізація давно повинна була бути розпочата, це завжди не популярні рішення, завжди за них критикують
Тетяна Єгорова-Луценкоголова Харківської облради

Оркестр "Слобожанський" приєднали до Харківської філармонії, Єгорова-Луценко каже, що оркестр був проти реорганізації.

"Була така дещо конфліктна ситуація щодо оркестру "Слобожанський" — вони не хотіли, щоб ми їх приєднували до філармонії, але, наприклад, оркестр "Слобожанський" не має свого приміщення, він був в ДК Поліції, з ними розірвали договір, багато людей на простої, ми повністю їх фінансуємо, утримуємо. Ми їм пропонуємо: давайте ми вас об'єднаємо з філармонією, і ви будете повноцінний оркестр "Слобожанський", матимете цю назву, зал, будете займатися своєю діяльністю, вас ніхто не буде притискати тощо. Різні дискусії з цього приводу, але я вважаю, що певним чином іноді це є доцільно", — сказала голова облради.

"Є такі комунальні підприємства, в яких керівників немає по три роки, як кінотеатр "Боммер", але треба зберегти його, бо це історична пам'ятка. Ми його зараз приєднали до Обласного організаційно-методичного театрально-концертного центру, є керівник в іншому комунальному підприємстві й він вже буде дбати про два своїх об'єкти.

Читайте також

Шестеро за одну сесію. Політолог та голова Харківської обласної ради прокоментували складення повноважень депутатами

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок