Двоє волинян здобули на чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств бронзові нагороди

Двоє волинян здобули на чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств бронзові нагороди

Двоє волинян здобули на чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств бронзові нагороди
Ліворуч спортсмен з Волині Солтан Велієв. Фото: Андрій Зінчук

Волинські спортсмени Солтан Велієв та Андрій Місюк на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств у Сербії здобули бронзові нагороди, – повідомив тренер Андрій Зінчук.

Чемпіонат тривав з 11 по 18 лютого у Белграді. Участь у ньому взяли півтисячі спортсменів із 63 країн світу. У збірній команді України було троє волиняни: Юрій Пасич, Солтан Велієв та Андрій Місюк.

Солтан Велієв став бронзовим медалістом чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств, поступившись Алксандру Ріті з Португалії у ваговій категорії 65, 8 кілограми серед дорослих. Спортсмен виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Андрій Місюк поступився Ідрісу Ідріссову з Казахстану та теж став бронзовим медалістом, у ваговій категорії 65, 8 кілограми серед молоді. Також спортсмен виконав норматив майстра спорту України.

За півкроку до п’єдесталу зупинився Юрій Пасич, який поступився роздільним рішенням суддів спортсмену з Ірландії.

Що відомо

  • Шестеро волинських спортсменів у складі збірної України посіли перші місця на чемпіонаті Польщі зі змішаних єдиноборств ММА у червні 20222 року. У них взяли участь волиняни від 17 до 23 років, зокрема Солтан Велієв, Іван та Юрій Пасичі, Андрій Місюк, Антон Артюх і Максим Чайковський.
  • У січні минулого року волинянин Іван Пасич потрапив у фінал чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА, що відбувається в Абу-Дабі. У листопаді 2021-го Іван Пасич став срібним призером чемпіонату світу з панкратіону.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок