Вечір українського танго відбувся у Черкаському обласному краєзнавчому музеї

Вечір українського танго відбувся у Черкаському обласному краєзнавчому музеї

Вечір українського танго відбувся у Черкаському обласному краєзнавчому музеї
.

Вечір українського танго відбувся у Черкаському обласному краєзнавчому музеї. Учасники вчилися танцювати під музику українського композитора Богдана Веселовського. Як розповіла організаторка заходу Вікторія Духота, головне у танго – довіряти партнеру.

Вікторія Кулик та Олександр Довгань виконують танго. Жінка розповідає, що латиноамериканськими танцями займається сім років. Діловий костюм банківської працівниці, що є її основною роботою, тут змінює на коктейльну сукню. Говорить, що для неї танго – магічний танець: “Там все буває не за домовленістю. Партнер веде. Він як основа. Партнерка прикрашає і слідує за партнером. Ми не домовляємося, що робити”.

ЇЇ партнер Олександр Довгань – учасник Операції об’єднаних сил. Демобілізувався 2015-го року. Розповідає, що ніколи не думав, що буде танцювати: “Потрібен був якийсь час. Я там різне пробував. І з парашутом стрибав. Треба було щось заспокійливе. От танго – воно пішло”.

Пісні Богдана Веселовського під час вечора українського танго виконує Олена Лутаревич-Марченко – оперна співачка та солістка Черкаської філармонії. Жінка розповідає, що з творчістю українського композитора вперше познайомилася чотири роки тому у Львові: “З моменту, коли я потрапила на фестиваль Богдана Веселовського, я просто закохалася в цю музику. Мене вразило, що є українське старовинне танго”.

Основні рухи українського танго під час майстеркласу показує викладачка аргентинського танго Вікторія Духота.

Пані Вікторія розповідає, що такий вечір вирішила організувати в Черкасах для містян до Всесвітнього дня танго, який відзначають 11 грудня. Сьогодні ж учасники вчать основу танцю. Головне у танго, каже Вікторія, – довіряти партнеру.

“Це танець жінки і чоловіка в парі. Якщо кожна окрема особистість – це особистість, то стають вони одним цілим. То уявіть, це не завжди так просто. Але може кожен навчитися, незалежно від віку”.

На початок