У Хмельницькому відбулося погашення марок "Воїни світла. Воїни добра"

У Хмельницькому відбулося погашення марок "Воїни світла. Воїни добра"

У Хмельницькому відбулося погашення марок "Воїни світла. Воїни добра"
Фото: Суспільне Хмельницький.

У Хмельницькому відбулося спецпогашення поштового блоку "Воїни світла. Воїни добра". Це перша поштова марка воєнної тематики, випущена в цьому році, та дванадцята від 24 лютого 2022 року, розповів Суспільному директор Хмельницької філії "Укрпошти" Микола Громов.

До поштового блоку входить п'ять марок, присвячених дорожникам, зв’язківцям, енергетикам, водопостачальникам і газовикам.

"Автор ілюстрацій поштового блоку — Олександр Нікітюк. Дана марка випущена тиражем 300 тисяч блоків. Ця марка зроблена з вибірковим лакуванням, вона є повністю в темних тонах. І відбиток, саме штемпель першого дня, наноситься білою фарбою", — розповідає Микола Громов.

Марка "Воїни світла. Воїни добра" хмельницький
Цього разу серія поштового блоку присвячена тим людям, які, попри війну, продовжують забезпечувати життєдіяльність держави. Фото: Суспільне Хмельницький.

Усі марки блоку присвячені тим людям, які підтримують інфраструктурний та комунальний фронт нашої країни — дорожникам, зв’язківцям, енергетикам водопостачальникам і газовикам. Представники цих професій взяли участь у спецпогашенні поштового блоку в Хмельницькому. Один із них – технічний директор "Хмельницькобленерго" Олексій Філіпчук.

"Ця марка — це таке символічне визнання нашої роботи, того вкладу, який ми робимо щоденно, 24/7, незалежно від наслідків ураження. Хочу наголосити, що відключення електропостачання – це наслідки війни, ворожих дій агресора, які відбуваються", — каже Олексій Філіпчук.

Конверти з погашенням "Перший день" тримає в руках хмельничанка Алла. Жінка розповіла — збирає колекцію марок воєнної тематики.

"У мене чоловік – військовий, він на пенсії. Син теж військовий, офіцер, несе службу, захищає нашу Батьківщину, був на Сході. Зараз приїхав на деякий час і далі поїде захищати державу. Беру марки для дітей, для онуків", — говорить Алла.

Погашення марок "Воїни світла. Воїни добра" хмельницький
Усі охочі сьогодні могли поставити штемпель першого дня на придбаних конвертах та марках на центральному поштамті у Хмельницькому. Фото: Суспільне Хмельницький.

За словами начальниці відділу поштових послуг Хмельницької дирекції "Укрпошти" Наталії Усатюк, охочих придбати поштову марку воєнної тематики з кожним випуском більшає.

"Є постійні клієнти, які від початку випуску військових марок беруть собі в колекції марки. Чоловіки, жінки, різні є. І філателісти само собою. Вони беруть марки для колекції чи на подарунок за кордон", — розповідає Наталія Усатюк.

Придбати марки з поштового блоку «Воїни світла. Воїни добра» можна у відділеннях "Укрпошти". Презентація наступної поштової марки воєнної тематики, каже Наталія Усатюк, запланована наприкінці цього місяця.

Читайте також

  • Ажіотаж під поштампом: Хмельницькому дісталося 13 тисяч нових марок з «русскім корабльом»
  • У черзі з 5 ранку: у Хмельницькому презентували нову марку
  • У Хмельницькому погасили поштову марку «Українська мрія»
  • На Хмельниччині погасили та почали продавати благодійну поштову марку «Пес Патрон»
  • «Вільні. Незламні. Непереможні». У Хмельницькому презентували марку до Дня Незалежності

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок