У Хмельницькому попрощалися із загиблим військовим Максимом Зіменком

У Хмельницькому попрощалися із загиблим військовим Максимом Зіменком

У Хмельницькому попрощалися із загиблим військовим Максимом Зіменком
Суспільне Хмельницький

Сьогодні, 15 лютого, в обласному центрі попрощалися із загиблим захисником України, військовослужбовцем Максимом Зіменком. За словами сусіда загиблого, Івана Ящука, Максим загинув, захищаючи Україну від російських загарбників у повномасштабній війні. Попрощатися із захисником прийшли рідні, побратими та друзі.

"Хороший сусід, веселий, дуже любив дітей і життя. З моїми дітьми він постійно в дружніх відносинах був", - так про загиблого військовослужбовця Максима Зіменка розповідає його сусід Іван Ящук. Чоловік прийшов провести в останню путь захисника України, який віддав своє життя, захищаючи її територіальну цілісність від російських окупантів. Іван Ящук каже: Максимові було 33 роки. Пригадує: "Дитина була надзвичайно хороша. Він вчився на кухара, мріяв бути кухарем. Потім доля випала так, що він їздив до Польщі. Коли почалася війна, він, як всі чоловіки, пішов захищати свою країну".

Іван Ящук розповідає: у захисника України залишилися мама та молодший брат, який теж обороняє рідну землю від повномасштабного нападу Росії. Зараз той, за словами чоловіка, проходить лікування, і так сталося, що довелося йому хоронити старшого брата.

Максим Зіменко був родом із Книжковець. Із військовим прийшли попрощатися, зокрема, близькі, побратими та друзі. Власної сім’ї військовий ще не мав, каже Іван Ящук: "Якось так склалося , що він не одружився, він мріяв про це. І вже навіть наші дівчата-сусіди , подруги його, і моя донька в тому числі, казали: "Давай, як приїдеш, ми тебе одружимо обов’язково". І, на жаль, так склалося, що коровай довелося на похорон замовляти".

Друг сім’ї захисника Сергій Бакун розповідає: також прийшов провести в останню путь героя та віддати честь. Розповідає, яким був захисник: "Максим був дуже порядним хлопцем, він відповідальний. На таких , як він, трималися, практично, наші ЗСУ. Ми прийшли сьогодні віддати честь, і всі люди, які приходять, вони розуміють, що це ті, завдяки нам спокійно тут".

Поховали Максима Зіменка на Алеї Слави, що на кладовищі у мікрорайоні Ракове.

Читайте також

  • У Хмельницькому вшанували воїнів, що загинули у війнах на території інших держав

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок