У Рівному школяру оголосили підозру у зґвалтуванні 12-річної дівчинки

У Рівному школяру оголосили підозру у зґвалтуванні 12-річної дівчинки

У Рівному школяру оголосили підозру у зґвалтуванні 12-річної дівчинки
Суспільне

14-річному школяру з Рівного оголосили про підозру в зґвалтуванні школярки. Він, буцімто, зняв процес на відео та виклав його в інтернет. Цю справу правоохоронці не розголошували, відомо про неї стало із репортажу "Надзвичайних новин".

Справа має певний термін давності, однак, коли і де це сталось – правоохоронці не повідомляють через статус справи, яка стосується неповнолітніх.

Наразі відомо, що інциденту передувало знайомство в Instagram. Вони вели переписку, потім вирішили зустрітися вживу, – повідомила представниця Рівненської місцевої прокуратури Ілона Ютовець.

До поліції звернулися рідні школярки, які побачили відео.

– Особі оголошено про підозру у вчиненні дій сексуального характеру відносно особи, яка не досягла 14 років, незалежно від її добровільної згоди, – каже Ілона Ютовець.

Щодо можливого розповсюдження порнографії, то зміст відео зараз досліджують експерти. Втім, якщо і визнають ролик порнографічним, то покарання за це, найімовірніше, підліток уникне, адже не має 16 років.

За зґвалтування неповнолітньої кримінальний кодекс передбачає від восьми до п'ятнадцяти років позбавлення волі.

Суспільне готове на умовах повної анонімності подати позицію обох сторін цієї історії, якщо вони виявлять таке бажання та зв'яжуться із редакцією.

На початок