На Херсонщині за два тижні ексгумували 8 тіл цивільних, які загинули від російських обстрілів

На Херсонщині за два тижні ексгумували 8 тіл цивільних, які загинули від російських обстрілів

На Херсонщині за два тижні ексгумували 8 тіл цивільних, які загинули від російських обстрілів
Херсонщина. Правоохоронці ексгумують тіло загиблої від російських обстрілів людини, лютий 2023 Фото: Херсонська обласна прокуратура/Facebook

На Херсонщині в Бериславському районі з початку лютого ексгумували вісім тіл цивільних людей, які загинули внаслідок російських обстрілів. Правоохоронці встановлюють особи загиблих. Про це у Telegram повідомила Херсонська обласна прокуратура.

Загалом на деокупованій території Херсонщини ексгумували 94 тіла цивільних людей, які загинули від обстрілів, були розстріляні окупантами або загинули від інших злочинних дій представників країни-агресора.

Що відомо

  • На Херсонщині, у Великій Олександрівці правоохоронці ексгумували тіла двох чоловіків, яких під час окупації розстріляли російські військові.
  • На Херсонщині ексгумували тіла п'яти жителів Станіславської громади. Вони загинули у березні-квітні 2022 року, коли російські військові обстріляли населені пункти.
  • На Херсонщині ексгумували тіло 56-річної жительки Правдиного, яку розстріляли на подвір'ї будинку військові РФ під час окупації села.
  • 29 грудня на Херсонщині правоохоронці виявили тіло чоловіка, вбитого під час окупації. Його знайшли прикопаним у лісосмузі Бериславського району.
  • 26 грудня у Нововоронцовській громаді правоохоронці провели ексгумацію та оглянули тіла двох цивільних чоловіків, які загинули унаслідок збройної агресії РФ.
  • На Херсонщині у Правдиному, правоохоронці провели ексгумацію та огляд тіл цивільних, яких розстріляли російські військові під час окупації.
  • Правоохоронці провели ексгумацію та огляд тіла місцевого жителя Станіславської громади, який загинув під час обстрілів військами РФ.

Читайте також

Херсон знову під обстрілами військових РФ: пошкоджена лікарня, магазин та дорога

У Херсоні під обстрілами залишаються жити 4000 дітей — керівниця МВА

357 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок