У Франківську презентували другий випуск книжки "Поміж текстом: журналісти для журналістів"

У Франківську презентували другий випуск книжки "Поміж текстом: журналісти для журналістів"

У Франківську презентували другий випуск книжки "Поміж текстом: журналісти для журналістів" Суспільне Карпати

Студенти 3-5 курсів спеціальності "журналістика" факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника презентували другий випуск книжки "Поміж текстом: журналісти для журналістів". Онлайн-презентацію приурочили до Дня журналіста.

Учасниця творчої групи видавничого проєкту Ілона Шевченко брала безпосередню участь у створенні книжки: "Окрім ролі інтерв’юера, виконувала також роль фотокореспондента, тобто збирала фотографії усіх студентів та їхніх респондентів, в яких вони брали інтерв’ю. Я гадаю, що і журналіст-початківець, і досвідчені акули пера теж знайдуть для себе у книжці щось цікаве".

Інтерв’юерка та коректорка книги Ольга Веркалець говорить, що цього року у книгу увійшов ще один цікавий розділ, зокрема, про вихідців з Прикарпаття.

У Франківську презентували другий випуск книжки "Поміж текстом: журналісти для журналістів"Суспільне Карпати

У Франківську презентували другий випуск книжки "Поміж текстом: журналісти для журналістів"

"Можна прочитати інтерв’ю з Марком Лівіном, Романом Кравцем, Іриною Сусак та іншими, які ризикнули спробувати свої сили поза межами рідного краю", - розповідає Ольга Веркалець.

Керівниця проєкту та авторка ідеї видання, викладачка кафедри журналістики Галина Пристай каже, що найкраще студентів можна навчити за допомогою практики: "Студенти в межах такого формату краще розуміють дисципліну, виховують у собі самостійність, відповідальність, а також це є такий невеличкий тренінг для майбутньої професії. Журналісти пишуть, висвітлюють різні події, цікаві історії про громадян нашого краю, України загалом, і діаспори".

Галина Пристай розповідає, що студентський видавничий проєкт "Поміж текстом: журналісти для журналістів" дає змогу студентам спробувати себе не тільки в ролі журналістів, а й в ролі коректорів, редакторів, фотокореспондентів, видавців, упорядників.

Автор: Олександр Букатюк

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди